Pradinis Naujienos Skaitmeninio raštingumo mokymai Karmėlavos bibliotekoje

Skaitmeninio raštingumo mokymai Karmėlavos bibliotekoje

Skaitmeninio raštingumo mokymai Karmėlavos bibliotekoje
Skaitmeninio raštingumo mokymai Karmėlavos bibliotekoje

Balandžio 16-23d. Kauno rajono viešosios bibliotekos Karmėlavos padalinyje vyko nemokami skaitmeninio raštingumo kursai pagal programą „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“. Programa skirta suaugusiems gyventojams, kurie vis dar nenoriai naudojasi skaitmeniniais įrenginiais bei jiems trūksta žinių ir gebėjimų.

Gyventojai turėjo galimybę susipažinti su programine įranga, išmoko naudotis tekstų tvarkymo programa, sužinojo kaip saugiai naršyti internete, kokie yra socialiniai tinklai ir kaip jais naudotis, kaip pasinaudoti internetu registruojantis pas gydytoją ir t.t .Nuo balandžio 24d. bibliotekoje mokosi gyventojai , kurie panoro dalyvauti pažengusiųjų mokymo programoje „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete: Skaitmeninių nuotraukų apdorojimas ir saugus dalijimasis“.
Projektą “Prisijungusi Lietuva” įgyvendina: Informacinės visuomenės plėtros komitetas, asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija, savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, VŠĮ „Informacinių technologijų institutas“.


Karmėlavos bibliotekininkė D.Jankauskienė