Naujienos

Skaitmeninė savaitė Karmėlavos bibliotekoje

Skaitmeninė savaitė Karmėlavos bibliotekoje

Kovo 27 d. 6 klasės mokinių grupė kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Svetlana Konkova lankėsi Karmėlavos bibliotekoje, kurioje vyko netradicinė pamoka, skirta susipažinti su bibliotekos siūlomų veiklų gausa bei skaitmeninių technologijų naudojimu ieškant informacijos.

Bibliotekininkė Daiva Jankauskienė susirinkusiems mokiniams žaismingai pristatė bibliotekos veiklą, supažindino kaip įdomiai galima pritaikyti viešūjų bibliotekų suskaitmenintą informaciją savo veiklose. Tikimės, kad susipažinę su mūsų bibliotekoje esančiomis technologijomis, sėkmingai jas galės panaudoti ir saviugdai.
Po pristatymo mokiniai atliko mokytojos Svetlanos Konkovos paruoštas užduotis. Šeštokai, dirbdami grupėmis, knygų lentynose ieškojo įvairiausių knygų ir atliko kūrybines užduotis:reikėjo surasti knygą, kurios pavadinime įvardyta konkreti emocija ir nurodytuose puslapiuose išrinkti po abstraktųjį daiktavardį, surasti knygą juokingu viršeliu, nufotografuoti ir iš nurodyto puslapio nurašyti trečią sakinį ir taip įvykdyti daug įdomių užduočių. Mokiniai dėkojo už smagią ir naudingą edukacinę pamoką.


Karmėlavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė D.Jankauskienė