Pradinis Naujienos Nuotaikingos gruodžio mėnesio edukacijos Domeikavos bibliotekoje

Nuotaikingos gruodžio mėnesio edukacijos Domeikavos bibliotekoje

Nuotaikingos gruodžio mėnesio edukacijos Domeikavos bibliotekoje
Nuotaikingos gruodžio mėnesio edukacijos Domeikavos bibliotekoje

2018 metams besibaigiant norime pasidžiaugti Domeikavos moksleivių, dalyvavusių bibliotekoje vykusiuose neformalaus ugdymo užsiėmimuose darbais.

Atyviai dalyvaudami visus metus vykusiuose užsiėmimuose vaikai konstravo įvairius objektus, mokėsis programuoti, dalyvavo organizuojamose varžybose. Vienas iš sėkmingų pavyzdžių - moksleivių sunkstruota roboto ranka. Naudodamiesi lietimo sensoriais vaikai programavimo pagalba įveikė ne vieną iššūkį - roboto ranka atkartojo realios rankos judesius! Tikimės, kad ir nauji užsiėmimų dalyviai imsis naujų projektų ar bandys atkartoti jaunųjų išradėjų kūrinius.

Dalyvaudami bibliotekoje vykstančiuose „Minecraft“ užsiėmimuose vaikai statė Kalėdinį miestą. Žavėjomės moksleivių kūrybiškumu ir jų išradingumu. Sukurti miesteliai pakerėjo ne tik elegantiškais pastatais, bet ir akį traukiančiais paslaptingais objektais.    

Gruodžio 17 dieną bibliotekoje apsilankė Domeikavos gimnazijos 1 klasės moksleiviai. Užsiėmimo metu moksleiviai buvo suskirstyti į dvi komandas, kuriose vieni kitiems skaitė Selemono Paltanavičiaus knygą apie Lietuvos gyvūnus. 2018 metai ypatingi, nes šiais metais švenčiame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Siekiant supažindinti jaunąją kartą su lietuvių autorių darbais bei įtraukti vaikus į komandinį darbą, kvietėme moksleivius žaisti spėlionių žaidimą, kuriame varžydamiesi tarpusavyje vaikai turėjo atpažinti apie kokį Lietuvoje gyvenantį gyvūną yra kalbama.

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininė
E. Štulaitė