Pradinis Naujienos Išskirtinis lapkritis Linksmakalnyje

Išskirtinis lapkritis Linksmakalnyje

Išskirtinis lapkritis Linksmakalnyje
Išskirtinis lapkritis Linksmakalnyje

Lapkritis Linksmakalnyje ypatingas išskirtiniais renginiais tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Linksmakalnio biblioteka dalyvauja projekte „Prisijungusi Lietuva", tad mėnesio pradžioje kvietėme bibliotekos lankytojus prisijungti prie teminės akcijos - Senjorų dienos internete.

Senjorai stebėjo tiesiogines transliacijas iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ir po transliacijų dalyvaudami bibliotekoje vykusiuose kompiuterinio raštingumo mokymuose stiprino informacinių technolgijų įgūdžius. Visą savaitę vykusių transliacijų metu senjoarai sužinojo daug naudingos informacijos apie šias el. paslaugas: apie el. sveikatą, apie laisvalaikį internete, apie el. pirkinius, apie el. saugumą ir bendravimą internete.

Pasibaigus Senjorų dienų akcijai, bibliotekoje minėjome Šiaurės šalių savaitę, kurioje aktyviai dalyvavo jaunieji bibliotekos lankytojai. Žvakių šviesoje su moksleiviais skaitėme rekomenduotą tekstą, aptarėme bibliotekoje eksponuojamą parodą „Šiaurės šalių rašytojai - vaikams".

Mėnesio renginius vainikavo „Suaugusiųjų mokymosi savaitė", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Šiais metais jos tema - „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį". Prisidėdami prie šios iniciatyvos bibliotekoje organizavome kompiuterinio raštingumo mokymus suaugusiems ir paskaitą „Sveikatos ABC", kurios metu su bendruomenės slaugytoja D. Bendžiūniene degustavome natūralias arbatas ir kalbėjome apie sveiką gyvenseną ir mitybą.

Linksmakalnio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
J. Pranciulienė