Naujienos

Džiugus spalis Eigirgalos bibliotekoje

Džiugus spalis Eigirgalos bibliotekoje

....labiau gelstantys bei krintantys lapai - tai rudens ženklai. Sakoma, kad šis metų laikas kvepia obuoliais... Visa spalio mėnesį Eigirgalos bibliotekoje vyko įvairūs renginiai ir edukacijos, kuriuose aktyviai alyvavo moksleiviai. Bibliotekoje vykusių užsiėmimų metu vaikai dalyvavo skaitymuose, diskutavo, piešė ir žaidė stalo žaidimus.

Spalio mėnesį Eigirgalos bibliotekoje vyko ir animacinio filmo vaikams „Jūratė ir Kastytis" peržiūra bei organizuotos vaikų  tarpe didelio populiarumo sulaukusios stalo žaidimų popietės.

Ypač jauniesiems bibliotekos lankytojams patiko kūrybinės dirbtuvėlės „Gydau knygą", kurių metu patys vaikučiai ieškojo „sergančios" knygutės ir labai atsakingai ją gydė. Kad darbeliai vyktų sklandžiai, darbuodamiesi klausėmės dainelių apie rudenį.

Skaitymo iššūkį priėmusiems ir visas užduotis įveikusiems Eigirgalos bibliotekos skaitytojams buvo įteikti diplomai ir saldžios dovanėlės.

Puikiai ir turiningai praleidę laiką bibliotekoje vaikai išskubėjo į namus, pažadėję greitu metu kaip tik perskaitys knygeles vėl sugrįžti į biblioteką!

Eigirgalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė 
D.Venslovienė

 ,