Naujienos

Spalio mėnesio veiklos ir edukacijos Ramučių bibliotekoje

 Spalio mėnesio veiklos ir edukacijos Ramučių bibliotekoje

Spalio 4-ąją - Pasaulinę gyvūnų globos dieną į Ramučių biblioteką rinkosi mažieji gyvūnų mylėtojai su savo augintiniais. Vaikai ne tik bibliotekoje puikiai leido laiką su savo mieliausiais keturkojais, bet ir aptarė šinšilų, žiurkėnų, triušių, kačių ir šunų priežiūros ir globos ypatumus.

Spalio mėnesį bibliotekoje buvo apdovanoti ir skaitymo skatinimo akcijos „Vasaros skaitymo iššūkio“ nugalėtojai. Vasaros skaitymo iššūkyje dalyvavo 14 skaitytojų. Pradinių klasių moksleivių amžiaus grupėje visas skaitymo užduotis įveikė ketvirtokė Eva Žilevičiūtė, o vyresnių moksleivių amžiaus grupėje nepralenkiama buvo septintokė Neda Kaubrytė. Šios skaitytojos buvo apdovanotos diplomais ir saldžiosiomis dovanėlėmis.

Visą spalio mėnesį po pamokų į biblioteką nuolat atskubėdavo pradinių klasių moksleiviai, kurie ypač pamėgo stalo žaidimus: „Monopolis“, „Jenga“, „5 sekundės'“ ir kt. Žaisdami vaikai komunikuoja, reiškia savo emocijas, varžosi, gerina atmintį ir pažintinius gebėjimus.

Ramučių bibliotekoje tęsiasi ir skaitymo skatinimo akcijos „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“ užsiėmimai. Spalio mėnesį bibliotekoje vykusių garsinių skaitymo valandėlių metu Ramučių pradinių klasių moksleiviai buvo supažindinti su Kosto Kubilinsko eiliuota pasaka „Ledinukas“. Išklausę tokią pamokančią istoriją įsitikinome, kad tik sunkiai dirbdamas gali įveikti net didžiausius iššūkius.

Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems Ramučių bibliotekos edukacinėse veiklose.

Ramučių bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Vida Stavavojienė