Naujienos

Džiugus rudeniškas ir aktyvus spalis Babtų bibliotekoje

Džiugus rudeniškas ir aktyvus spalis Babtų bibliotekoje

Spalio 16 d. Babtų bibliotekoje kartu su grupės auklėtoja Rima Banevičiene lankėsi patys mažiausi Babtų lopšelio - darželio grupės „Paukštukai“ auklėtiniai. Jaunųjų bibliotekos lankytojų laukė pažintis su knygelėmis apie gyvūnus, po kurios dėmesingai klausęsi pasakos apie kiškį patys vaidino pasakaitę.

Susitikimo metu ne tik skaitėme, vaidinome, bet ir dainavome. Po skambios dainelės „Tupėjo žvirblelis ant akmenėlio“ su mažaisiais lankytojais dainavome apie garnį ir visiems gerai žinomus du gaidelius. Po muzikinio intarpo su vaikais piešėme gyvūnus. Išeidami darželinukai bibliotekoje paliko parodėlę „Pažaiskime spalvomis“. Džiugu, kad į biblioteką atvyksta patys mažiausieji, kurie ne tik smalsiai stebi ir tyrinėja aplinką, bet ir susipažįsta su knygomis ir puikiai čia praleidžia laiką. Spalio mėnesį džiaugdamiesi ryškiomis rudenio spalvomis iš knygelės „Obuolių pasakos“ „išdydėjome“ daug ir labai skanių obuolių.

Spalio mėnesio pradžioje bibliotekoje minėjome tėvelio Stanislovo Dobrovolskio metus. Į susitikimą atvyko skaitytojai, kuriems mielos ir prasmingos vienuolio kapucino mintys. Su renginio dalyviais skaitėme knygelę „Atsidūsėjimai“ ir drauge pasveikinome vyriausiąją senjorę Staselę Abromaitienę su 80-ties metų jubiliejumi, tuo pačiu paminėdami Pagyvenusių žmonių mėnesį. Šia ypatinga proga į biblioteką atkeliavo labai graži jonaviškio Medardo Pūko dailės darbų paroda „Metų laikai“. Šį mėnesį bibliotekoje stebėjome tiesioginę internetinę transliaciją - paskaitą: „Žmogaus teisės visuomenės informavimo srityje“. Dalyvaujame ir Metų knygos 2018 rinkimuose ir jau su nekantrumu laukiame rezultatų.

Aktyvus ir turiningas spalis Bbatų bibliotekoje dar tik įpusėjo, tad bibliotekos lankytojus ir antroje mėnesio pusėje kviečiame aktyviai dalyvauti bibliotekoje vykstančiuose renginiuose. 

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
D. Barkauskienė