Naujienos

Pasaulinės gyvūnų dienos paminėjimas Domeikavos ir Linksmakalnio bibliotekose

Pasaulinės gyvūnų globos dienos paminėjimas Domeikavos bibliotekoje

Spalio 11 dieną Domeikavos biblioteką aplankė Domeikavos gimnazijos 2 klasės moksleiviai kartu su juos atlydėjusia mokytoja Inga Saldukiene. Vaikus pasikvietėme, norėdami paminėti Spalio 4 dieną švenčiamą pasaulinę gyvūnų dieną. Meilė gyvūnams moko vaikus atsakingumo ir rūpestingumo.

Apsilankę bibliotekoje moksleiviai buvo maloniai nustebinti. Čia juos pasitiko vyr. bibliotekininkės Jurgitos Navickienės augintinė taksiukė Izadora. Kiekvienas užsiėmimo dalyvis norėjo apkabinti, paglostyti ir palaikyti keturkoję taksiukę, kuri mielai leido tai vaikams daryti, laižydama jiems rankas.

Gyvūno globos dienos paminėjimui moksleiviai taip pat labai ruošėsi: kiekvienas iš jų atsinešė piešinuką, kuriame buvo nupieštas jų augintinis, o šalia piešinio dar ir parašytas pirmasis jų rašinėlis „Mano mylimiausias augintinis“. Perskaitę savo rašinėlius vaikai dar labai nenorėjo palikti bibliotekos ir atsisveikinti su taksiuke Izadora. Mažųjų teigimu tokie susitikimai su augintiniais galėtų vykti bibliotekoje ir dažniau, nes labai gera ne tik kalbėti apie gyvūnus, bet ir jausti juos šalia bei su jais pabūti.

Pasaulinė gyvūnų diena Linksmakalnio bibliotekoje

Spalis mėnesį Linksmakalnio bibliotekoje su minėjome Pasaulinę gyvūnų dieną. Šią dieną su moksleiviais kalbėjome apie gyvūnus, jš priežiūrą ir iš modelinio lipdėme įvairius gyvūnus: šuniukus, vorus, gyvates.

Spalio mėnesį bibliotekoje vyko ir stalo žaidimų popietės bei atokvėpio valandėlės su knyga rankose. Susitikimų metu piešiame, spalviname ir klijuojame įvairius meninius darbelius. Šį mėnesį taip pat buvo apdovanoti vasaros skaitymo iššūkio nugalėtojai. Džiugina tai, kad pirmosios visas skaitymo iššūkio užduotis įveikė ir visas knygas perskaitė dvi mūsų bibliotekos lankytojos  - tai ketvirtokė Viltė ir aktyvi skaitytoja senjorė Vida. Už dalyvavimą ir iššūkio priėmimą nugalėtojų laukė saldūs prizai. Linksmakalnio biblioteka yra ne tik vaikų, bet ir suaugusiujų traukos centras. 

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė J. Navickienė
Linksmakalnio bibliotekos vyr. bibliotekininkė J. Pranciulienė