Pradinis Naujienos Vasaros skaitymo iššūkio pabaigtuvės Ežerėlio, Ilgakiemio ir Rokų bibliotekose

Vasaros skaitymo iššūkio pabaigtuvės Ežerėlio, Ilgakiemio ir Rokų bibliotekose

Vasaros skaitymo iššūkio pabaigtuvės Ežerėlio bibliotekoje
Vasaros skaitymo iššūkio pabaigtuvės Ežerėlio bibliotekoje

Rugsjėo mėnesio pabaigoje Ežerėlio, ilgakiemio ir Rokų bibliotekos darbuotojos pakvietė skaitytojus į skaitymo skatinimio akcijos „Vasara su knyga“ uždarymo šventę.

Skaitymo iššūkį priėmusiems ir visas užduotis įveikusiems Ežerėlio bibliotekos skaitytojams bei patiems mažiausiems ir aktyviausiems lankytojams buvo įteikti diplomai, knygos ir saldžios dovanėlės. Renginio dalyviai pasidalino mintimis apie perskaitytas knygas, sunkiausias ir įdomiausias užduotis ir pažadėjo kitais metais dar aktyviau dalyvauti naujuose vasaros skaitymų iššūkiuose.

Skaitymo iššūkio apdovanojimai Ilgakiemio bibliotekoje

Rugsėjo 28 d. Ilgakiemio bibliotekoje vyko skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ dalyvių apdovanojimai, kurių metu vyr. bibliotekininkė Vaida Raginskienė pasveikino visus 10 skaitytojų, įveikusius skaitymo iššūkį! Skaitymo akcijos rengėjų diplomais ir dovanėlėmis, kurias įsteigė Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka buvo apdovanoti skaitytojai, greičiausiai perskaitę visas 5 iššūkio knygas, tai - Vilma Paukštytė ir Kristupas Gudaitis. Vida Jariomenko ir Rokas Dagilis taip pat gavo diplomus ir nedideles dovanėles. Jie iššūkį įveikė antrieji! Šių metų skaitymo iššūkis baigėsi, tad lauksime kitos vasaros ir dar daugiau dalyvių!

Skaitymo iššūkio finišas Rokuose

Skaitymo iššūkis pasiekė finišo tiesiąją. Nugalėtojų laukia prizai, diplomai, o skaitydami knygas visi skaitymo išškūkį priėmę dalyvai įgijo neįkainojamų žinių. Juk svarbiausia - vasara praleista su knyga.

Rokų bibliotekoje šiai metaias skaitymo varžytuvėse dalyvavo 9 skaitytojai. Deja, tik viena skaitytoja - Paulina Šidiškytė įveikusi visas 10 užduočių pasiekė finišą. Spalio 2 dieną vyr. bibliotekininkė I. Petriškienė vyko į Rokų darželį- mokyklą, kur apdovanojo skaitymo iššūkio nugalėtoją.

Ežerėlio bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Mickevičienė
Ilgakiemio bibliotekos vyr. bibliotekininkė V. Raginskienė
Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė I. Petriškienė