Pradinis Naujienos Rugsėjis Saulėtekio bibliotekoje

Rugsėjis Saulėtekio bibliotekoje

Rugsėjis Saulėtekio bibliotekoje
Rugsėjis Saulėtekio bibliotekoje

Gražų rugsėjo mėnesį pasitikome dailyraščio konkursu iš Vydūno kūrybos, skirtu tarptautinei Raštingumo dienai paminėti. Bibliotekos lankytojai atsakingai ir kruopščiai perrašė Vydūno „perliukus“ apie meilę. Nėra paprasta, nors kai kuriems taip atrodo, be klaidų ir tvarkingai dailyraščiu perrašyti eiles. Buvo išrinkti gražiausiai perrašyti darbai ir apdovanoti.

„Pirmokų dienos“ Saulėtekio bibliotekoje itin laukiamos. Smagu stebėti mažųjų akytes kaip smalsiai ir su dideliu susidomėjimu pžiūrinėjamos knygų lentynos, vartomos knygelės, aptariamos jų iliustracijos, kaip su didžiuliu dėmesingumu buvo klausomasi bibliotekos taisyklių. Drąsūs ir sumanūs pirmokai apžiūrinėjo ir žaidė stalo žaidimus, pirmą kartą esantys bibliotekoje jautėsi ypatingai. Vėliau vyko garsiniai skaitymai ir iliustracijų piešimas iš Rimanto Černiausko knygelės „Slieko pasaka“.

Šį mėnesį biblioteka sulaukė Vilkijos gimnazijos 7 kl. moksleivės Samantos Minelgaitės savanoriškos veiklos. Ji mielai talkina bibliotekininkei įvairiose veiklose. Labai vertiname ir džiaugiamės tokiais šauniais moksleiviais.


Bibliotekoje nuolat vyksta įvairūs užsiėmimai. Mus aplankė KRSV bibliotekos edukatorius, kuris supažindino ir daug papasakojo apie skraidykles. Vaikai buvo be galo susidomėję, kiekvienas norėjo išbandyti valdyti „droną“.


 Saulėtekio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Gutijera Steponaitienė