Pradinis Naujienos Skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga“ pabaigtuvės Lapių ir Vilkijos bibliotekose

Skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga“ pabaigtuvės Lapių ir Vilkijos bibliotekose

Skaitymo iššūkio nugalėtojai Lapių bibliotekoje
Skaitymo iššūkio nugalėtojai Lapių bibliotekoje

Pasibaigus skaitymo skatinimo akcijai „Vasara su knyga“, Lapių bibliotekoje buvo atrinkti geriausiai akcijoje pasirodę skaitytojai.

Suaugusiųjų grupėje daugiausiai knygų perskaitė ir visas skaitymo iššūkio užduotis įveikė Edita Kloniūnienė, vaikų kategorijoje - antrokė Greta Rastauskaitė. Skaitymo skatinimo varžytuvių dalyvėms įteikti diplomai ir saldžios dovanos. Tikimės, kad ir kitais metais Lapių bibliotekos lankytojai aktyviai dalyvaus skaitymo skatinimo varžytuvėse.

Skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ baigiamasis renginys Vilkijos bibliotekoje

Rugsėjo 27 d. skaitymo iššūkio varžytuvių dalyvius pakvietėme į Vilkijos biblioteką. Čia vyko 2018-ųjų metų skaitymo iššūkio „Vasara su knyga“ baigiamasis renginys - popietė, kurios metu buvo apdovanoti skaitymo varžytuvių prizininkai ir geriausi vasaros skaitytojai. 2018-ųjų metų skaitymo iššūkį priėmę ir visas užduotis įveikę skaitytojai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Džiaugiamės, kad Vilkijos miesto bibliotekos skaitytojai aktyviai įsijungė į skaitymo iššūkio varžytuves. Visiems skaitytojams linkime augti kartu su knyga, nes knygose sudėta visa pasaulio išmintis.

Lapių bibliotekos vyr. bibliotekininkė J. Žebrauskienė
Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkės J. Bačėnienė, Z. Ruzgienė