Naujienos

Turininga vasara Neveronių bibliotekoje

Turininga vasara Neveronių bibliotekoje

Uždarius mokyklos duris ir pakliuvus į vasaros atostogų šurmulį, atrodo jau taip nesinorėtų skaityti, bet biblioteka ne tik kad neleidžia pamiršti knygų, o priešingai - vis kviečia, ragina, gundo įdomiai ir turiningai praleisti laisvalaikį su savo mėgstama knyga.

Visą vasarą Neveronių bibliotekoje vykusiuose renginiuose aktyviai dalyvavo vaikai: čia vyko garsiniai skaitymai, teminės viktorinos, kompiuterinių ir stalo žaidimų popietės. Vyr. bibliotekininkė G. Grybienė nuolat primindavo vaikams apie vykstantį skaitymo skatinimo konkursą „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“ bei ragino tiek vaikus, tiek ir suaugusius priimti „Skaitymo iššūkį“ ir sudalyvauti skaitymo varžytuvėse. Vasarą bibliotekoje organizuotose skaitymo popietėse dalyvavo ir Neveronių dienos centro vaikai, lydimi mokytojos R. Naučiuvienės. Su jaunaisiais skaitytojais vyko perskaitytų ištraukų iš R. Unos knygos „Atjunk“ aptarimas.

Birželio 22 d. Neveronių bibliotekoje viešėjo vaikų rašytoja Š. Baltrušaitienė, kuri ikimokyklinio ugdymo vaikams pristatė savo knygelę „Domo dantukai“. Turininga ir kupina netikėtumų, malonių akimirkų vasara jau baigiasi, tad lauksime bibliotekos lankytojų ir rudenį su naujomis veiklomis, džiuginsime įdomiais susitikimais ir, žinoma, naujausiais leidiniais bibliotekos fonduose.

Neveronių bibliotekos vyr. bibliotekininkė 
G. Grybienė