Naujienos

Vasaros gėlių paletė ir skaitymo iššūkio pirmi nugalėtojai Babtų bibliotekoje

Vasaros gėlių paletė ir skaitymo iššūkio pirmi nugalėtojai Babtų bibliotekoje

Šiais metais kaip niekada galima buvo pasidžiaugti karšta vasara, jos teikiamais malonumais - babtiškiai ne tik leido laiką prie Nevėžio upės pliaže, bet ir skaitė knygas, lankėsi bibliotekoje vykstančiuose edukaciniuose užsiėmimuose. Vasarą bibliotekoje buvo eksponuojama fotografo K. Laužadžio darbų paroda iš fotografijų ciklo „Lietuvos nepriklausomybės paminklai“. Šį mėnesį bibliotekos lankytojų širdis ir akis džiugina Janinos Janulionienės tapybos darbų paroda „Zodiako ženklai“.

Prieš pat Žolinių šventę bibliotekoje lankėsi psichologė, menininkė Janina Janulionienė iš Vilniaus. Susitikimo dalyviams papasakojusi apie savo veiklą psichologė atsakinėjo į dalyvių klausimus ir atskleidė įdomią žmonių vardų psichologiją. Babtų biblioteka pasipuošė spalvingais jos pieštais paveikslais. Paveiksluose tapytos gėlės tarsi atgijo. Jomis pakvipo visa erdvė. Beje, gėlės - kaip prasitarė pati autorė - mėgstamiausia jos darbų tema.

Vasaros atostogų metu bibliotekoje nestigo įvairiaus amžiaus lankytojų. Tiek vaikai, tiek ir suaugę noriai priėmė Vasaros skaitymo iššūkį ir leidosi į skaitymo varžytuves registruodami jau perskaitytas knygas. Pirmasis skaitymo iššūkio dalyvis, įveikęs visas 5 skaitymo užduotis - 2 klasės moksleivis Matas Žukas. Smagi ta vasarėlė dovanojanti mums nuostabias akimirkas ir malonų laiką! 

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
D. Barkauskienė