Pradinis Naujienos Domeikavos bibliotekoje kūrybinės dirbtuvėlės „Pasidaryk pats“

Domeikavos bibliotekoje kūrybinės dirbtuvėlės „Pasidaryk pats“

Domeikavos bibliotekoje kūrybinės dirbtuvėlės „Pasidaryk pats“
Domeikavos bibliotekoje kūrybinės dirbtuvėlės „Pasidaryk pats“

Paskutinę kalendorinę liepos mėnesio dieną Domeikavos biblioteka vaikus ir paauglius kvietė į kūrybines dirbtuvėles  „Pasidaryk pats“.

Visą vasarą Domeikavos bibliotekoje organizuojamos įvairios edukacinės ir kūrybinės veiklos moksleiviams, kuriose kviečiame dalyvauti tiek vaikus, tiek ir paauglius. Liepos mėnesį vykusio susitikimo metu kvietėme vaikus išbandyti inovatyvią veiklą - hologramų kūrimą.

Užsiėmimo metu, naudodamiesi internete publikuojama informacija apie hologramų gamybą, 3D vaizdo atkūrimui naudojome savo išmaniuosius telefonus bei senus CD diskų dėklus. Užsiėmimo dalyviai su dideliu malonumu ėmėsi sudėtingo ir daug kruopštumo reikalaujančio darbo. Kuriant projektorių judančiam vaizdui išgauti buvo naudojami išmanieji telefonai. Tiesa, nepriekaištingas judantis vaizdas geriausiai pastebimas tamsoje, tačiau vaikai eksperimentavo bandydami judančius vaizdus išgauti ir natūralioje dienos šviesoje. Užsiėmimo dalyviai išbandę naujas technologijas, kūrybiškumą bei žinias sujungusias judančio vaizdo kūrimo technikas džiaugėsi gautais rezultatais ir patikino, kad užsiėmime laiką praleido turiningai ir su nekantrumu lauks kitų kūrybinių dirbtuvėlių „Pasidaryk pats“ susitikimų.  

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
E. Štulaitė