Pradinis Naujienos Vasara Ringaudų bibliotekoje be knygos - ne vasara, o atostogos be dronų - ne atostogos!

Vasara Ringaudų bibliotekoje be knygos - ne vasara, o atostogos be dronų - ne atostogos!

Vasara Ringaudų bibliotekoje be knygos - ne vasara, o atostogos be dronų - ne atostogos!
Vasara Ringaudų bibliotekoje be knygos - ne vasara, o atostogos be dronų - ne atostogos!

Liepa - pats atostogų įkarštis ir jaunieji skaitytojai, atostogaujantys Ringauduose, kiekvieną savaitę su nekantrumu laukia susitikimų bibliotekoje. Liepos mėnesį bibliotekoje vykusių garsinių skaitymų metu skaitėme reikšmingiausias lietuvių rašytojų knygas iš „Šimto knygų vaikams ir Lietuvai“ katalogo.

Liepos 11 dieną Ringaudų bibliotekoje susirinkęs gausus būrys vaikų skaitė eiliuotą poeto Maironio pasaką „Jūratė ir Kastytis“. Po garsinių skaitymų žiūrėjome animacinį filmą „Gintarinė pilis“. Įkvėpti filmo ir eiliuotos pasakos užsiėmimo dalyviai statė „Gintarinę“ pilį virtualioje erdvėje, naudodami  kompiuterinę programą „Minecraft“.

Liepos 18 dieną į biblioteką atskubėję jaunieji skaitytojai garsiniuose skaituymuose skaitė lietuvių liaudies pasaką „Gulbė karaliaus pati“. Po skaitymų iš modelino lipdė „Gulbių karalystę“, taip pat origami technika lankstė gulbes.

Liepos 25 dieną Ringaudų bibliotekoje vyko rašytojo Rimanto Černiausko knygos „Slieko pasaka“ garsiniai skaitymai. Prisiskaitę pasakaičių vaikučiai iš modelino lipdė pasakų herojus.

O liepos 26 dieną saulėtą popietę į Ringaudų biblioteką atskrido ketursparniai skraidūnai dronai. Edukatorius Saulius Lipinskas supažindino gausų būrį vaikų su ketursparnių dronų funkcijomis bei jų ypatumais: papasakojo kodėl dronai skrenda, kiek dronas greitas, kaip dronas groja ir daugelį kitų įdomių ir netikėtų faktų apie skraidūnus. Vaikai patys turėjo galimybę valdyti ketursparnius skraidūnus ir lauks sekančio susitikimo.

Rugpjūčio mėnesį knygai - atostogoms - dronams Ringaudų bibliotekoje taip pat sakome TAIP!

Ringaudų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Vilija Mitkuvienė