Pradinis Naujienos Turininga vasara Sitkūnų bibliotekoje

Turininga vasara Sitkūnų bibliotekoje

Turininga vasara Sitkūnų bibliotekoje
Turininga vasara Sitkūnų bibliotekoje

Liepos 25 dieną Sitkūnų bibliotekoje skraidė ketursparniai dronai. Mokymus vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorius Saulius Lipinskas.

Neišsigandę vasaros karščių į biblioteką susirinko vaikai ir tėveliai. Edukatoriaus pagalba sužinojome iš kokių dalių sudarytas ir kaip veikia dronas, kokį svorį gali pakelti ir kaip ilgai gali veikti. Buvo daug gerų vaikiškų emocijų, įspūdžių ir susidomėjimo. Klausimų apie dronus uždavė net ir mažųjų tėveliai. Visi dėkingi edukatoriui Sauliui už įdomius ir turiningus mokymus.

Sitkūnų bibliotekoje laisvą laiką vasaros atostogų metu leidžiantiems vaikams vyksta garsiniai skaitymai, organizuojamos kūrybinės dirbtuvėlės, vyksta piešimo užsiėmimai ir kitos turiningos veiklos bei edukacijos. Šiais metais Sitkūnų bibliotekoje taip pat vyksta skaitymo akcijos, kviečiančios visus skaitytojus vasarą leisti su knyga: „Šimtas reikšmingiausių knygų vaikams ir Lietuvai“, kurių sąrašas sudarytas Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) kartu su Lietuvos Martyno Mažvydo nacionaline biblioteka bei Apskričių viešųjų bibliotekų asociacijos rengiamas „Skaitymo Iššūkis“. Tad kviečiame ir kitą mėnesį aktyviai dalyvauti bibliotekoje vykstančiuose renginiuose ir vasarą praleisti ne tik įdomiai, bet ir turiningai! 

Sitkūnų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Rita Bacevičienė