Naujienos

Viešojoje bibliotekoje svečiavosi Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos - daugiafunkcinio centro stovyklautojai

Viešojoje bibliotekoje svečiavosi Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos - daugiafunkcinio centro stovyklautojai

2018 m. liepos 19 d. į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką atvyko 13 pradinių klasių moksleivių, lydimų vasaros stovyklos vadovių Aušros Mikušauskienės ir Dovilės Balsytės. Ekskursiją po viešąją biblioteką pradėjome nuo Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros Kaune parodos „Prezidentas Aleksandas Stulginskis“.

Kadangi moksleiviai mokosi prezidento Aleksandro Stulginskio vardo mokykloje, tad stovyklos vadovės teigimu apsilankymas bibliotekoje ir parodos apie LR Prezidentą Aleksandrą Stulginskį lankymas yra geriausia pilietiškumo apraiška. Po parodos peržiūros viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Vasauskaitė stovyklautojams pristatė tradicines bei inovatyvias bibliotekos teikiamas paslaugas ir vykdomas veiklas.

Puikiai nusiteikusius moksleivius ypač pradžiugino X-Box žaidimų konsolė su priedu Kinect, didelė bibliotekoje esančių stalo žaidimų, vaikiškų knygų įvairovė ir netgi Lego robotai. Mažieji stovyklautojai ne tik išbandė bibliotekoje esančias aktyvias pramogas: šoko, žaidė stalo futbolą, bet ir prasitarę, kad vasaros atostogų metu mielai skaito knygas, priėmė skaitymo iššūkį. Susitikimo pabaigoje vaikų laukė staigmena - bibliotekos edukatorius S. Lipinskas pakvietė išbandyti dronus. Bibliotekoje apsilankę moksleiviai dėkodami už puikiai praleistą laiką išvyko kupini įspūdžių ir puikių emocijų!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
 R. Vasauskaitė