Pradinis Naujienos Liepos mėnesio veiklos Pagynės bibliotekoje

Liepos mėnesio veiklos Pagynės bibliotekoje

Liepos mėnesio veiklos Pagynės bibliotekoje
Liepos mėnesio veiklos Pagynės bibliotekoje

Vaikų vasaros atostogų metu Pagynės bibliotekoje ir liepos mėnesį vyksta įvairūs vaikams ir paaugliams skirti renginiai ir edukacijos, kuriuose kviečiame dalyvauti ne tik mažuosius mūsų skaitytojus, bet ir atsivesti drauge tėvelius ar senelius.

Kartu su Bardu ir Bubiu patyrėme daug nuotykių, skaitydami ištraukas iš J. Avyžiaus knygos „Bardo nuotykiai ir žygiai“ ir R. Šemelytės knygos „Bubio nuotykiai Galapaguose“. Džiugina tai, kad net ir vasaros atostogų metu vis daugiau laiko bibliotekoje praleidžiantys vaikai pamėgo stalo žaidimus. Liepos mėnesį bibliotekoje vykusių stalo žaidimų popiečių metu žaidėme Monopolį: pirkome gatves, statėme namus ir viešbučius. Vasaros skaitymus paįvairinome keistosiomis kūrybinėmis dirbtuvėlėmis. Pirmosiose piešėme gėles, tačiau vietoj tradicinių piešinimo priemonių - teptukų naudojome siūlus. Kitų dirbtuvėlių metu piešdami ant medinių kaladėlių sienelių mokėmės kurti pasakų herojus.

Liepos 5 d. Pagynės bibliotekoje skraidė dronai. Mokymus užsiėmimų dalyviams vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorius Saulius Lipinskas. Mokymų metu edukatorius susirinkusiems papasakojo apie drono mechanizmą bei pademonstravo  kaip jis veikia. Po trumpos pažinties su dronu kiekvienas užsiėmimo dalyvis turėjo galimybę savo jėgomis išbandyti šį skraidūną,  pakeldami jį į orą. Vasara dar tik įpusėjo, tad biblioteka laukia knygų mylėtojų nuotaikinguose vasaros skaitymuose, kūrybinėse dirbtuvėlėse ir stalo žaidimų popietėse visų, kurie nori turiningai praleisti vasaros atostogas.

Pagynės bibliotekos vyr. bibliotekininkė
G. Ščiukauskaitė