Pradinis Naujienos Birželio mėnesio veiklos Šlienavos bibliotekoje

Birželio mėnesio veiklos Šlienavos bibliotekoje

Birželio mėnesio veiklos Šlienavos bibliotekoje
Birželio mėnesio veiklos Šlienavos bibliotekoje

Birželio mėnesio pradžioje Šlienavos bibliotekoje vyko karjeros ugdymo diena „Būk pokyčiu, apie kurį svajojai“. Į biblioteką atvyko Šlienavos pagrindinės mokyklos penktokai, šeštokai, septintokai ir devintokai, lydimi klasės auklėtojų ir renginio sumanytojos mokytojos I. Straleckienės.

Vyr. bibliotekininkė E. Grušienė papasakojo apie bibliotekininko profesiją, taip pat pasidalino mintimis apie tai, kokia biblioteka buvo anksčiau ir kokia ji yra šiandien: pristatė bibliotekos teikiamas paslaugas, apžvelgė bendras bibliotekų tendencijas. Po pristatymo vyr. bibliotekininkė E. Grušienė mokytojas ir moksleivius pakvietė priimti vasaros skaitymo iššūkį „Vasara be knygos - ne vasara!“. Džiugu, kad skaitymo iššūkį priėmė net keturios mokytojos, kurių pavyzdžiu pasekė ir moksleiviai. Apie režisieriaus profesiją papasakojo Samylų kultūros centro renginių organizatorė E. Targanskienė.

Visą birželio mėnesį bibliotekoje vykdėme akciją „100 knygų vaikams ir Lietuvai“. Skaitėme ištraukas iš G. Morkūno knygos „Iš nuomšiko gyvenimo“, vyko kūrinio aptarimas. Vaikai noriai rinkosi ir skolinosi į namus šimtuko sąraše esančias knygeles.

Bibliotekoje itin populiarūs stalo žaidimai. Ypač vaikų mėgstamas mini bilijardas, kurio partijos nesužaidę neišeina iš bibliotekos nei dideli nei maži. Bibliotekoje jau daug metų  skaitanti nuolatinė mūsų skaitytoja senjorė E. Šveikauskienė, šiais metais priėmusi skaitymo iššūkį, skaitymą apibūdino kaip vieną iš svarbiausių gyvenimo džiaugsmų.

Birželio mėnesį bibliotekoje eksponuota fotografijų paroda „Piliakalniai - mūsų krašto identiteto dalis“. Šlienavos bibliotekos skaitytojos G. Balandytės - Kazokienės Samylų piliakalnio nuotrauka atrinkta tarp geriausių ir perkelta ant drobės nuotraukų.

Šlienavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
E. Grušienė