Naujienos

Čekiškėje edukacinis renginys vaikams „Kiekvienam po saulę“

Čekiškėje edukacinis renginys vaikams „Kiekvienam po saulę“

Čekiškės miestelio vyr. bibliotekininkė Inesa Krasauskienė ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sveikatos priežiūros specialistė Regina Lomsargienė baigiantis mokslo metams pakvietė gimnazijos priešmokyklinės grupės mokinukus į edukacinį renginį „Kiekvienam po saulę“.

Gyvybei ir sveikatai pavojingų situacijų pasitaiko labai daug. Per vasaros atostogas kasmet dėl įvairių nelaimingų atsitikimų žūsta apie 500 moksleivių. Dar didesnis skaičius susižaloja. Bet, elgiantis tinkamai, daugelio susižalojimų galima išvengti.

Vyr. bibliotekininkė I. Krasauskienė  su renginio dalyviais pasidžiaugė, kad netrukus mažiesiems prasidėsiančios vasaros atostogos, leis mėgautis ne tik puikiu oru, ilgiau pamiegoti, bet ir užsiimti malonia veikla. Apsilankyti įdomias vietoves ir praturtėti naujais įspūdžiais vasaros atostogų metu svajoja kiekvienas. Kad dienos bėgtų ne tik pramogaujant, bet ir intelektualiai lavinantis. Vvasaros atostogų metu kvietėme vaikus apsilankyti bibliotekoje, kurioje ne tik didelis vaikiškų knygučių pasirinkimas, bet ir vyksta įvairūs renginiai ir edukacijos tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. 

Šio susitikimo metu sveikatos priežiūros specialistė R. Lomsargienė papasakojo mažiesiems apie vasarą tykančius pavojus: kaitrią saulę, vandens stichijas, griaustinį, skaudžiai geliančius vabzdžius. Priminė, kad reikia saugoti ir save ir aplink esančius.

Linksmiausia renginio dalis - muilo burbulų pūtimas ir piešimas spalvotomis kreidelėmis ant asfalto. Linkėdami visiems saugios vasaros išsiskyrėme tik trumpam - iki kito renginio.

Čekiškės bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Inesa Krasauskienė