Naujienos

Aktyvus gegužis Neveronių bibliotekoje

Gegužės 7-osios popietę mažiausieji Neveronių gimnazijos mokinukai ir jų auklėtoja Renata Tatlauskienė skubėjo į biblioteką prisijungti prie akcijos ,,Lietuva skaito“ . Bibliotekos darbuotoja džiugiai pasveikino svečius ir visi kartu tarė ,,ačiū“ saulutei už gražią ir šiltą dieną. Vaikai supažindinti su spaudos draudimo metais, trumpai papasakota kodėl buvo uždrausta lietuviškas raštas ir žodis. Klausėsi J. Marcinkevičiaus ,, Grybų karas“ ir K. Binkio ,, Zuikių sukilimas‘ ištraukų. Popietės pabaigoje skambėjo vaikų mintys ir pasisakymai apie knygas.

Gegužės 14d. Neveronių bibliotekoje lankėsi Kauno r. savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorius Saulius Lipinskas, jis pravedė nemokamus edukacinius kompiuterinio raštingumo mokymus tema: ,,El. nuotraukų tvarkymas ir gudrioji google paieška". Užsiėmimų metu įgytos žinios išbandytos praktikoje, sužinota kaip redaguoti nuotraukas, keisti jų dydį ir ryškumą ir kaip greitai google pagalba susirasti konkrečią informaciją , neklaidžiojant po daugybę įrašų, atsakė į gyventojų užduodamus klausimus. Pasibaigus mokymams visi džiaugėsi įgytomis naujomis žiniomis ir pageidavo mokymų tęstinumo.

Gegužės 30d. būrelis moksleivių rinkosi į pirmąją vasaros garsinių skaitymų popietę. Jos metu skaitėme iš katalogo ,,Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“ pasirinktą S.Nėries pasaką -poemą ,,Eglė žalčių karalienė‘. Mokiniai susipažino su interaktyviu žaidimu ,,Knygos kelias“ , žaidė žaidimą ,,Atspėk klausimą, gausi prizą“.

Vyr. bibliotekininkė Gražina Grybienė