Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje minėjome Pasaulio informacinės visuomenės dieną

Viešojoje bibliotekoje minėjome Pasaulio informacinės visuomenės dieną

Pasaulio informacinės visuomenės diena yra minima nuo 2006 m. gegužės 17 d. Pagrindinis šios dienos tikslas yra priminti apie visuomenės pokyčius, kuriuos skatina internetas ir naujos technologijos.

2018 m. gegužės 17 d. Viešosios bibliotekos Vaikų centre vyko interaktyvi informacinių technologijų ir matematikos pamoka skirta paminėti Pasaulio informacinės visuomenės dieną. Kartu su Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos 8 klasės moksleiviais ir juos atlydėjusia matematikos mokytoja Roma Kuršvietiene apžvelgėme įdomiausius faktus apie išradėjus bei išradimus nulėmusius tai, kaip mes bendraujame ir keičiamės informacija šiandien.

Antroje pamokos dalyje atsakinėjome į interaktyvios viktorinos klausimus. Jos metu sužinojome dar daugiau įdomybių apie telegrafo atsiradimą ir Morzės abėcėlę, apie tai kas informacinių technologijų pasaulyje įvyksta per 60 sekundžių ir kaip kompiuteris apdoroja jam pateikiamą informaciją.

Informacinių technologijų pasaulis nuolat tobulėja: viskas prasidėjo nuo telegrafo atsiradimo, ir išsivystė iki virtualios realybės, tad kas dar laukia turbūt galime tik spėlioti.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Ž. Kazakevičienė