Pradinis Naujienos Lapė ir jos autorė Evelina Daciūtė apsilankė viešojoje bibliotekoje

Lapė ir jos autorė Evelina Daciūtė apsilankė viešojoje bibliotekoje

Gegužės 11 dieną Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos didžioji konferencijų salė buvo pilna vaikų balsų ir šurmulio. Čia sugužėjo net trys Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos pirmokų klasės, lydimos savo mokytojų S. Greičiuvienės, M. Čėplienės ir G. Guzikauskaitės bei mažieji ikimokyklinukai su savo mokytoja Lolita Juodiene.

Tiek daug vaikų į biblioteką susirinko ne šiaip sau. Į susitikimą su mažaisiais skaitytojais atvyko 2017-ųjų metų knygos vaikams nominaciją laimėjusios knygos autorė Evelina Daciūtė. Renginio viešnia pasakojo apie savo kūrybos pradžią, veikėjų gimimą bei rašymo malonumą. Rašytoja papasakojo ne tik apie kitų knygelių, kurių ji yra išleidusi dar šešias, rašymą, bet ir atskleidė ne vieną knygos „Laimė yra lapė“, gavusios ir daugybę kitų apdovanojimų, netikėtą paslaptį. Tikriausiai nuo šiol šio renginio dalyviai vartydami ir skaitydami ne tik šią, bet ir kitas paveikslėlių knygas, kur kas daugiau dėmesio skirs iliustracijoms, nes jau suprato, kad jose galima rasti daug įdomių paslėptų dalykų. Po to, klausimų rato metu, mažieji skaitytojai uždavė rašytojai gausybę klausimų apie ją pačią ir jos kūrybą bei patys dalijosi savo patyrimais apie knygas ir skaitymą.

Tai jau antrasis Kauno rajono savivaldybės dalinai finansuojamo projekto „Lietuvos atkūrimo šimtmetis bibliotekoje“ renginys. Jų bus ir daugiau. Išsamesnės informacijos apie kitus projekto renginius ir visas veiklas, vykstančias viešojoje bibliotekoje, rasite mūsų tinklalapyje adresu www.krsvbiblioteka.lt ir pamėgę bibliotekos puslapį „Facebook“ paskyroje.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Šarūnė Baltrušaitienė