Pradinis Naujienos Liučiūnų bibliotekoje pavasariškas sujudimas

Liučiūnų bibliotekoje pavasariškas sujudimas

Antrokai su auklėtoja J. Žėglevičiene bibliotekoje naujų knygelių pristatyme
Antrokai su auklėtoja J. Žėglevičiene bibliotekoje naujų knygelių pristatyme

Kaip kiekvieną pavasarį atbunda ir vaiskiomis spalvomis mus džiugina atgimusi gamta, taip šį pavasarį Liučiūnų biblioteka skaitytojus pasitinka išskirtinėmis kultūrinėmis veiklomis. Į Liučiūnų daugiafunkcinį pastatą laikinai persikėlus Prano Dovydaičio gimnazijai bibliotekoje padaugėjo ne tik lankytojų, bet tuo pačiu padaugėjo ir įvairių renginių, kurių ypač aktyviais lankytojais tapo pradinių klasių moksleiviai.

Balandžio 17 d. bibliotekoje lankėsi ir vyresnių klasių moksleiviams edukacinį užsiėmimą „Nuotraukų ir video medžiagos tvarkymas“ vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorius Saulius Lipinskas. Balandžio 19 d. bibliotekoje apsilankė 4 klasės moksleiviai, lydimi auklėtojos Jolantos Girdauskienės ir 2 klasės moksleiviai su auklėtoja Jolanta Žėglevičiene. Bibliotekoje vyko edukacinės pamokėlės bei naujų vaikiškų knygelių pristatymai. Balandžio mėnesis bibliotekai buvo išskirtinis ir gautų knygų gausa.

Dar vienas džiugus renginys vyko jau Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu - t.y. balandžio 24 d. Šią dieną Liučūnų bibliotekoje minėjome pasaulinę knygos ir autorinių teisių dieną. Bibliotekoje apsilankę ketvirtokai kartu su auklėtoja J. Girdauskiene išklausė trumpą pristatymą apie pasakos reikšmę ir garsiausius pasaulio pasakininkus. Taip pat  klausėsi vyr. bibliotekininkės Z. Gudaitienės skaitomos pasakos iš knygos „Močiutės pasakos“, o po skaitymų dalyvavo viktorinoje ir varžėsi, kas prisimena daugiausiai pasakų pavadinimų. Popietė baigėsi džiaugsmingu šurmuliu, nes abi komandos viktorinoje surinko vienodą taškų skaičių. Džiaugiamės, kad moksleiviai tokie žingeidūs ir aktyviai skaito knygas bei dalyvauja bibliotekoje vykstančiuose renginiuose.

Liučiūnų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Zina Gudaitienė