Pradinis Naujienos Vandžiogalos bibliotekoje popietė su knyga

Vandžiogalos bibliotekoje popietė su knyga

Vandžiogalos bibliotekoje popietė su knyga
Vandžiogalos bibliotekoje popietė su knyga

Balandžio 24 dieną 7 klasės moksleiviams lietuvių kalbos pamoka „Popietė su knyga“ vyko netradicinėje erdvėje. Visi skubėjo į miestelio biblioteką, o patekę į knygų karalystę dalijosi mintimis apie perskaitytas knygas.

*„Pamačiusi knygos pavadinimą „ Našlaičių traukinys“ iš karto supratau, kad ją turiu perskaityti. Ir neapsirikau. Tai viena iš knygų, kurių emocijų neįmanoma perteikti, tiesiog reikia sėsti ir skaityti. Prisipažinsiu, ne kartą verkiau skaitydama apie našlaitę Molę, kuri niekaip negalėjo susirasti pastovios šeimos...“, - pasakojo moksleivė Smiltė.

* „Grįždamas iš mokyklos užsukau į biblioteką, nes prisiminiau, kad reikia susirasti knygą. Supratau, kad pasirinktos knygos iki galo gal ir nespėsiu perskaityti, nes iki atsiskaitymo buvo likusios vos kelios dienos, bet pasiimta knyga „Hugo pasaulis“ mane sužavėjo“- kalbėjo Artūras.

* „Užėjus į biblioteką dėmesys krypo į Kristinos Gudonytės knygą „Blogos mergaitės dienoraštis“. Joje rašoma apie maištaujančią paauglę, kuri visais būdais stengiasi atkreipti į save dėmesį: nuolat meluoja, pasiklysta savo fantazijose, įsivelia į kriminalinę istoriją. Manau, kad pakankamai sunkus perėjimas iš maištaujančių paauglių į suaugusiųjų pasaulį...“, - perskaitytos knygos įspūdžiais dalijosi Ineta.

„Akimis perbėgau knygų lentynas ir į akį krito ši - „Trylika priežasčių kodėl?“. Pamaniau, kad prieš žiūrėdama filmą privalau perskaityti knygą, nes ji - tai lyg ką tik užplikytos arbatos kvapas, atveriantis vaizduotę ir nuvedantis į begalybę“ - apie perskaitytą knygą kalbėjo moksleivė Vitalija.

Pamoka visiems moksleiviams labai patiko. Pakili bibliotekos aplinka leido pasijausti tikrais knygų žinovais ir dalintis mintimis apie perskaitytas knygas. Džiaugiamės, kad skaitančių moksleivių ratas vis didėja, tad viliamės, kad tokie susitikimai ir knygų aptarimai taps gražia mūsų bibliotekos tradicija.

Vandžiogalos gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja
Rima Krikščiūnienė