Pradinis Naujienos Pažink Ringaudus su programėle „ActionBound“

Pažink Ringaudus su programėle „ActionBound“

Pažink Ringaudus su programėle „ActionBound“
Pažink Ringaudus su programėle „ActionBound“

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį Ringaudų biblioteka gyventojams ir svečiams pasiūlė pasinaudoti kompiuterine programėle „Actionbound“  ir pažinti Kauno rajono Ringaudų seniūnijos istorinio bei kultūrinio paveldo objektus interaktyviai.

Grupelė ringaudiškių balandžio 10 dieną naudodamasi išmaniaisiais telefonais naudodamiesi programėle „Actionbound“  keliavo po Ringaudus. Dalyviams buvo pasiūlyti pasirinktinai šie pažintiniai turai: Ringaudai, Kristaus Karaliaus Tabariškių bažnyčia, Obelynės botanikos parkas, Tabariškių kapinės.

Žygio dalyviai pasirinko „Obelynės botanikos parką“ ir pasiskirstę komandomis iškeliavo Obelynės parko link. Sėkmingai pasiekusios Obelynę komandos apžiūrėjo botanikos parką, T. Ivanausko sodybą ir sėkmingai atlikę progamėlėje numatytas užduotis pelnė taškus.

Jei ir Jūs norite išbandyti Ringaudų pažintinį turą, kviečiame suburti komandą iš dviejų ar daugiau narių (dalyvių amžius nėra svarbus) ir drauge su mumis keliauti Ringaudų kultūros, istorijos ir gamtos paveldo pėdsakais, naudojantis interaktyviąja programėle  „Actionbound“! 

Informaciją apie programėlę „ActionBound“ rasite čia: https://www.facebook.com/537217242959827/photos/pcb.1986532681361602/1986530601361810/?type=3&theater

Ringaudų bibliotekos vyr. bibliotekininkės
V. Mitkuvienė, D. Šarakauskaitė