Pradinis Naujienos Tiesioginės internetinės transliacijos Babtų bibliotekoje

Tiesioginės internetinės transliacijos Babtų bibliotekoje

Tiesioginės internetinės transliacijos Babtų bibliotekoje
Tiesioginės internetinės transliacijos Babtų bibliotekoje

Kiekvieną kartą, kai vyksta tiesioginės transliacijos iš Kauno apskrities viešosios ar Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos, Babtų bibliotekos lankytojus kviečiame aktyviai dalyvauti ir susipažinti su transliuojama medžiaga.

Gatvės muzikantų diena susidomėjo mūsų bibliotekos aktyvus lankytojas ir uolus skaitytojas Arnas Radžiūnas, kuris beje dalyvauja ir skaitymo skatinimo akcijoje „Šimtas knygų vaikams ir Lietuvai“. Arnas pats groja instrumentu ir užsiregistravęs tikisi dalyvauti gatvės muzikos dienos renginiuose sostinėje. Šis talentingas berniukas lanko Baltijos cirką, dalyvavo talentų šou.

Balandžio 10 dieną vykusioje tiesioginėje internetinėje transliacijoje tema: „Žemės naudmenų ir kitų plotų deklaravimas“ susidomėjo skaitytoja Janina Svebodienė ir kiti mūsų bibliotekos lankytojai, turintys dirbamos žemės plotus.

Balandžio 11 dieną Babtų bibliotekoje vykusioje transliacijoje studijos svečiai diskutavo apie asmens duomenų reglamentą ir asmens duomenų saugojimą. Transliacijoje dalyvavo vyresnių klasių moksleivės, kurioms ypač buvo aktuali ši informacija dėl šiuo metu itin išpopuliarėjusių pirkimų internetu. Nors dauguma vartotojų turi asmeninius kompiuterius namuose ir tiesiogines transliacijas gali stebėti namuose, dėkojame visiems, dalyvavusiems ir stebėjusiems jas bibliotekoje. 

Babtų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
D. Barkauskienė