Pradinis Naujienos Gražiausia pavasario šventė Rokuose

Gražiausia pavasario šventė Rokuose

Gražiausia pavasario šventė Rokuose.
Gražiausia pavasario šventė Rokuose.

Saulėtą balandžio 5 - osios rytą Rokų mokyklos - darželio grupės „Boružėlės“ auklėtoja Sonata Šalimovienė ir „,Ąžuoliukų“ grupės auklėtoja Vilma Mockutė su vaikučiais atvyko į Rokų laisvalaikio salę švęsti gražiausios pavasario šventės - „Vaikų Velykėlių“.

Šv. Velykos - šventė, puoselėjanti gražias lietuviškas tradicijas ir bendrumo dvasia sujungianti šeimas. Tad į šią šventę buvo pakviesti ne tik vaikučiai, bet ir jų tėveliai, seneliai ir visi, norintys linksmai ir turiningai praleisti laiką. Atvykusius vaikus pasitiko linksmasis kiškutis, kuris kvietė mažuosius šokti, minti mįsles ir dainuoti.

O kokia gi šventė be didžiausio velykinio simbolio - Velykų bobutės? Kiškutis ragino vaikus garsiai pakviesti Velykų bobutę, kuri atsiliepė į vaikučių kvietimą ir atėjo nešina pilnu krepšeliu margučių ir saldumynų. Po nuotaikingų šokių ir dainų vyko margučių ridenimo varžytuvės. 

Smagu buvo visiems susirinkusiems kartu pašokti, pažaisti velykinius žaidimus, ridenti margučius. Su pakiliomis nuotaikomis šventės dalyviai išsiskirstyti neskubėjo, tad besigėrėdami raštų ir technikų įvairove apžiūrėjo margučių parodą. 

Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Irena Petriškienė