Naujienos

Ringaudų biblioteka kviečia į kompiuterinio raštingumo mokymus pradedantiesiems

Ringaudų biblioteka kviečia į kompiuterinio raštingumo mokymus pradedantiesiems

Šiuolaikinės informacinės technologijos sparčiai žengia į priekį, o ypatingai sparčiai didėja elektroninė paslaugų įvairovė. Tiek privačiose, tiek valstybinėse įmonėse diegiamos naujausios technologijos, šalies žmonės vis labiau skatinami naudotis informacijos paslaugų įvairove internete, todėl kompiuterinis raštingumas tampa vis aktualesnis.

Ringaudų biblioteka, atsižvelgdami į bendruomenės poreikius ir norėdama padėti žmonėms tapti pilnaverčiais e-visuomenės dalyviais, pradėjo vykdyti nemokamus kompiuterinio raštingumo mokymus pradedantiesiems. Mokymai skirti visiems piliečiams, kurių kompiuterinio raštingumo ir naudojimosi internetu žinios yra minimalios ar visai jų neturi, bet nori įgyti kasdien reikalingus kompiuterio ir interneto naudojimo įgūdžius nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, išsilavinimo, padėties, gebėjimų ar supratimo. Taip pat bibliotekoje laukiame ir tų, kuriems jau teko šiek tiek susidurti su informacinėmis technologijomis ir jie neįsivaizduoja savo gyvenimo be išmanaus telefono, kompiuterio ar planšetės.

Mokymai Ringaudų bibliotekoje vyksta kartą per savaitę. Jų metu klausytojai supažindinami su IT sąvokomis, asmeninių kompiuterių ir jų operacinių sistemų funkcijomis, išmokstama parengti tekstinius dokumentus, atlikti pagrindines paieškos internete funkcijas: naudotis elektroniniu paštu bei socialiniais tinklais. Išklausius mokymų kursą ir atlikus praktines užduotis bus išduodamas kompiuterinio raštingumo mokymų pažymėjimas.

Kompiuterinio raštingumo mokymai pradedantiesiems Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ringaudų bibliotekoje vyksta kartą per savaitę po 2 valandas. Besimokančiųjų grupę sudaro ne daugiau kaip 5 žmonės. Registracija į mokymus Ringaudų bibliotekoje vyksta telefonu (8-37) 56 32 78