Naujienos

Ringaudai. Lietuva. Pasaulis

Ringaudai. Lietuva. Pasaulis

Minėdama atkurtos Lietuvos šimtmetį Ringaudų biblioteka bendradarbiaudama su Ringaudų laisvalaikio sale, K. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija organizuoja pažintines susitikimų popietes „Ringaudai. Lietuva. Pasaulis“.

Šimtmetis - sėkmės istorija, kurią kūrė visi Lietuvos žmonės ir kuria norisi pasidalinti su kitų šalių piliečiais. Vasario 27 d. rytas Ringaudų bibliotekoje prasidėjo diskusija „Ringaudai. Lietuva. Pasaulis“. Diskusijoje dalyvavo Ugnės Karvelis gimnazijos aštuntos klasės moksleiviai su mokytoja Alina Živatkauskiene bei trys svečiai iš Turkijos, Brazilijos, Meksikos. Užsieniečiai pristatė savo šalis, pasakojo apie jų kultūrą, ypatumus, diskutavo su moksleiviais.

Kovo 12 dieną Ringaudų bibliotekoje vyko Liudos Liaudanskaitės prisiminimų iš Peru vakaras „Etno išskirtinumai ir vienybė“. Vakaras prasidėjo kolektyvų „Ringauda“ ir „Gaudė“ muzikiniais sveikinimais Lietuvai Kkovo 11-osios proga. Kiek vėliau, Liuda pasidalino įspūdžiais iš tolimosios Peru. Ji ne tik rodė fotografijas, bet ir pasidžiaugė panašumais tarp mūsų tėvynės ir egzotiškosios svečios šalies.

Ringaudų bibliotekos lankytojai laukia ir ateityje vyksiančių prasmingų, šiltų, pažintinių ir prasmingų pabendravimų su įvairių pasaulio šalių žmonėmis.

Ringaudų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Vilija Mitkuvienė