Naujienos

Kūrybinių darbų pristatymo popietė Domeikavos bibliotekoje

Kūrybinių darbų pristatymo popietė Domeikavos bibliotekoje

Penktadienio popietę į Domeikavos biblioteką sugužėjo daugybė svečių. Čia vyko domeikaviškių: dailininkės Genovaitės Marcinkevičienės parodos ir poetės Jadvygos Adomaitienės eilėraščių knygos „Gyvenime, nebėk“ pristatymas.

Jau 4 metai iš eilės, kai už lango paskutinius pėdsakus palieka išeinanti žiema, Domeikavos biblioteka pražįsta gėlėmis. Dailininkė Genovaitė Marcinkevičienė mūsų biblioteką papuošia vis nauja savo tapybos darbų paroda. Šių metų parodoje atsirado ir peizažų: vaikystės trobelė, Lentainių piliakalnis ir Neries vingis, atsiveriantis nuo piliakalnio. Smagu, kad ir dailininkės 11-metė anūkė Viktorija padovanojo linksmą piešinių parodėlę „Aš džiaugiuosi spalvomis“.

Poetė Jadvyga Adomaitienė, pristatydama poezijos knygą, pasakojo apie savo gyvenimą, polinkį rašyti eiles ir kūrybinius ieškojimus vienatvės ar liūdesio valandėlėmis. Klausėmės puikių eilėraščių, skirtų pavasariui, gimtinei, Lietuvai, dukrai, kunigui Ričardui Mikutavičiui ir Babtų miesteliui. Poetė daug metų gyveno Babtų miestelyje, tad šventėje dalyvavo ir gražius romansus dainavo Babtų folkloro kolektyvo moterų ansamblis . Savo įžvalgomis apie Jadvygos kūrybą pasidalino lituanistas, knygų redaktorius ir leidėjas Antanas Pocius. Sveikinimo žodžių ir padėkų negailėjo Domeikavos seniūnijos seniūnės pavaduotoja Vita Sutkienė. ,Muzikinę programą renginio dalyviams dovanojo Domeikavos moterų ansamblis (meno vadovė Rasa Endriukaitienė). Pasibaigus renginiui dar ilgai dalinomės įspūdžiais, bendravome ir vaišinomės žolelių arbata ir skaniais pyragais.

Domeikavos padalinio vyr. bibliotekininkė
Dalė Launikaitytė