Naujienos

Moterų klubo „Zapyškio auksarankės“ veikla Zapyškio bibliotekoje

Moterų klubo „Zapyškio auksarankės“ veikla Zapyškio bibliotekoje

Kas antrą kiekvieno mėnesio šeštadienį į Zapyškio biblioteką renkasi moterų klubo „Zapyškio auksarankės“ narės. Jau ne pirmus metus šioje bibliotekoje rengiami ir vedami dailininkės Irenos Petravičienės rankdarbių kūrimo užsiėmimai, kuriuos jau spėjo pamilti mūsų nuolatinės bibliotekos lankytojos. 

Kovo mėnesį moterys skyrė papuošalų gamybai ir užsiėmimų metu stengėsi perprasti papuošalų gamybos ypatumus. Džiugu, kad tarp tokių skirtingų užsiėmimus lankiusių moterų užsimezgė itin šiltas bendravimas. Vienos dalijosi savo kūrybingumu, kitos - niekada nesubjurančia nuotaika, vyresnės - ir šilto ir šalto savo gyvenime mačiusios moterys, žavėjo kantrybe, taikiu gerumu.

Komandiškai dirbdamos ir padedamos dailininkės Irenos Petravičienės, stropiai besimokiusios moterys pradžiugino save ir aplinkinius nuostabiais rankų darbo pagamintais papuošalais.

Dėkojame menininkei už kantrybę, nuoširdų darbą ir sukurtus originalius papuošalus, kuriais galėsime pasipuošti pačios ar padovanoti savo artimiesiems.  

Zapyškio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Elvina Čirkova