Naujienos

Viešojoje bibliotekoje paminėta „Veiksmo savaitė be patyčių“

Viešojoje bibliotekoje paminėta „Veiksmo savaitė be patyčių“
„Mes esame atsakingi ne vien už tai, ką darome, bet ir už tai, ko nedarome“.
(Jean-Baptiste Molliere)

„Veiksmo savaitė be patyčių“ vyksta kovo mėnesį jau keturioliktus metus. Tai „Vaikų linijos“ inicijuota kampanija, kurios pagrindinis tikslas - smurto ir patyčių prevencija. Šia kampanija siekiama kurti saugesnę aplinką ne tik mokyklose ar darželiuose, bet ir suaugusių žmonių gyvenime, akcentuoti šios problemos svarbą bei šviesti visuomenę.

Kovo 22 d. Vaikų centre vyko integruota pamoka, skirta paminėti Veiksmo savaitę be patyčių, kurioje dalyvavo Garliavos Jonučių progimnazijos 3 klasės moksleivia, lydimi mokytojos Ž. Zieniuvienės. Kartu su bibliotekininke Š. Baltrušaitiene kalbėjome ir skaitėme apie paslaptis iš R. Černiausko knygelės „Slieko pasaka“.

Kartu su bibliotekininke Ž. Kazakevičiene žaidėme žaidimą: taip, ne arba galbūt, kurio metu rankų gestų pagalba atsakinėjome į pateikiamus klausimus apie patyčias bei pasitelkdami į pagalbą kompiuterius kūrėme interaktyvius komiksus apie pagalbą naujai į klasę atėjusiam bendraklasiui. Sukurti darbeliai eksponuojami bibliotekos Vaikų centre. 

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Ž. Kazakevičienė