Pradinis Naujienos Zapyškio biblioteka kviečia į biblioteką ir tada, kai klausi savęs „Ką veikti, kai nėra ko veikti?“

Zapyškio biblioteka kviečia į biblioteką ir tada, kai klausi savęs „Ką veikti, kai nėra ko veikti?“

Zapyškio biblioteka - antrieji mūsų namai
Zapyškio biblioteka - antrieji mūsų namai

„Biblioteka - tartum Jūsų šeimos narys“. Apsilankęs bibliotekoje Tu gali praleisti joje savo laisvalaikį ir visuomet norisi čia sugrįžti ar pabūti ilgiau....

Iš bibliotekos galima ne tik pasiskolinti norimas knygas, žurnalus, laikraščius į namus arba juos skaityti vietoje, tačiau joje jaunieji mūsų bičiuliai mėgsta ruošti pamokas, susirenka klausytis muzikos, pašokti, pažaisti stalo žaidimus ir pailsėti, vartant žurnalus ar susitikti diskusijoms su draugais. Zapyškio biblioteka kviečia visus pabūti kartu ir linksmai praleisti laisvą laiką bibliotekoje, kurioje mėgstamų veiklų atras tiek vaikai, tiek ir suaugusieji!

Zapyškio biblioteka prisijungė prie Zapyškio laisvalaikio rengiamos gerumo akcijos „MiaUGĖS“

Sausio 19 d. Zapyškio laisvalaikio salėje vyko gerumo akcija „Viduržiemio MiaUGĖ“, skirta paremti beglobiams gyvūnams. Zapyškio biblioteka, prisidėdama prie „MiaUGĖS“ kvietė už nedidelę auką įsigyti bibliotekos dovanotų knygučių ir taip prasidėti prie benamių keturkojų globos. Juk ir neturintys šeimininkų ir benamiai gyvūnai nori būti sotūs bei sveiki.

Šioje labdaringoje mugėje renginio dalyviai turėjo galimybę atsikratyti nebereikalingais daiktais, juos paskiriant labdaringai sendaikčių mugei ir tokiu būdu paremti beglobes kates ir šunis. Džiaugiamės mūsų bendruomenės aktyvumu ir galėdami prisidėti prie benamių gyvūnų globos tikimės, kad tokių gyvūnų ateityje bus kuo mažiau.  

Zapyškio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Elvina Čirkova