Pradinis Naujienos Užliedžių bibliotekoje pavasario sutiktuvės

Užliedžių bibliotekoje pavasario sutiktuvės

Užliedžių bibliotekoje pavasario sutiktuvės
Užliedžių bibliotekoje pavasario sutiktuvės

Pirmasis pavasario mėnuo bibliotekoje prasidėjo gražia akcija „Apkabink bibliotekininkę“, kuri buvo skirta tarptautinei bibliotekininkų apkabinimo dienai. Apkabinimų negailėjo patys mažiausieji bibliotekos lankytojai, o didesnieji šioje akcijoje nedalyvavo.

Kovo 6 d. kartu su keliomis bibliotekos lankytojomis stebėjome LNB tiesioginę internetinę transliaciją „Era po tiesos“ ir baigėme nerti antklodę Europai.

Paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 8 d., tradiciškai į Užliedžių laisvalaikio salę sugužėjo gražus pedagogų ir jų ugdytinių būrys iš mūsų bei kaimyninių seniūnijų ugdymo įstaigų: Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyriaus, Giraitės darželio, Domeikavos gimnazijos, Babtų gimnazijos, Raudondvario A. ir A. Kriauzų mokyklos-darželio. Renginio dalyviai grožėjosi Užliedžių skyriaus moksleivių darbų paroda, visiems susirinkusiems sveikinimo žodį tarė seniūnas I. Šumskas ir eilėmis bei daina pasveikino Užliedžių skyriaus moksleiviai.

Šiais metais skaitovų konkurse dalyvavo 20 jaunųjų skaitovų. Konkurso tikslas ir uždaviniai: ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę, skatinti domėtis lietuvių literatūra, puoselėti meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Mokyklos bendruomenė skaitovų konkurso dalyviams įteikė proginius ženkliukus, nugalėtojams buvo įteikti seniūno diplomai ir atminimo dovanėlės.

Užliedžių bibliotekos vyr. bibliotekininkė
V. Stancelienė