Pradinis Naujienos Ringauduose karaliavo „Madam Spanguolė“

Ringauduose karaliavo „Madam Spanguolė“

Ringauduose karaliavo „Madam Spanguolė“
Ringauduose karaliavo „Madam Spanguolė“

Vaisiai ir daržovės yra sveikatos ir vitaminų šaltinis. Kaip žinia, visos šios įvairiaspalvės gėrybės yra sveikos mitybos piramidės pagrindas. Įvairius vaisius ir daržoves (geriau šviežius) rekomenduojama valgyti kelis kartus per dieną.

Nors Lietuvos rinkoje esantis platus vaisių asortimentas gali patenkinti kiekvieno iš mūsų skonį bei poreikį, atlikti tyrimai rodo, kad lietuviai vaisių vartoja nepakankamai. O ką žinome apie vaisius ir jų teikiamą naudą mes?

Visus, norinčius džiaugtis gera savijauta, kvietėme į Ringaudų bibliotekoje startavusį vaisinių vakarų ciklo pirmąjį renginį - „Madam Spanguolė“. Susitikimo metu vakaro svečiai pasakojo apie vaisių savybes ir naudą bei dalinosi patarimais, kokius vaisius geriausia naudoti, norint jaustis žvaliems ir energingiems.

Renginio dalyviai ne tik sužinojo apie spanguolių naudą, bet ir ragavo nepakartojamo skonio desertą, kurį pagamino restorano „DIA“ virėjas Aggelos Kalsanos. Didelio bibliotekos lankytojų susidomėjimo sulaukęs pirmasis susitikimas turės tęsinį -  vasario 28 dieną kalbėsime apie itin vitaminais ir mineralais žmogų organizmą praturtinančią vynuogę. Laukiame susitikimo vasario 28 dieną, kuriame visą dėmesį skirsime karalienei vynuogei!

Ringaudų bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Vilija Mitkuvienė