Naujienos

Karmėlavos bibliotekoje susitikimas su rašytoju V. Šidlausku

Karmėlavos bibliotekoje susitikimas su rašytoju V. Šidlausku

Vasario 1 d. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos pradinukai turėjo galimybę susitikti su rašytoju, vienos iš Metų knygos autoriumi - Virgiu Šidlausku.

Rašytojo pirmoji knyga vaikams „Ulfas ir stebuklinga barzda“ - knyga apie tai, kad padarius klaidas, visada galima atsiprašyti ir pasitaisyti. Tereikia į savo elgesį pasižiūrėti iš šalies, kaip kad nutiko knygos herojui - mažajam neklaužadai Ulfui, kuris nepaklausė tėčio ir pasinaudojo jo stebuklingu skustuvu, nuo kurio jam užaugo labai ilga barzda. O kiek pavojų reikėjo Ulfui patirti, kiek įveikti sunkumų, kad atsikratytų įkyriai augančia barzda. Apkeliavęs ne vieną fantastišką šalį ir įveikęs visas kliūtis, padedamas naujai sutiktų draugų, Ulfas sėkmingai grįžta namo ir atsiprašo už negražų elgesį savo tėvų.

Susitikimo metu autorius piešė vaikams pagrindinius herojus, dainavo dainas, atsakinėjo į smalsių moksleivių užduotus klausimus.

Vasario mėnesį Tarptautinėje Vilniaus Knygų mugėje bus pristatyta antroji V. Šidlausko knyga vaikams. Visi nekantriai lauksime, kol ji atkeliaus ir į mūsų biblioteką.

Karmėlavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
D. Jankauskienė