Naujienos

Vilkijos bibliotekoje fotografijų konkurso darbų paroda „Gintarinis žaltys 2012“ ir susitikimas su menininke Jolanta Emilija Zinkuviene

Fotografijų konkurso  „Gintarinis žaltys 2012“ geriausių darbų paroda

Dėka vilkijiečio girininko Kęstučio Morkevičiaus biblioteka pasipuošė laukinės gamtos fotografijomis. Vlikijos bibliotekoje nuo sausio mėnesio eksponuojama Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso  „Gintarinis žaltys 2012“ geriausių darbų paroda.

Fotografijų darbuose atsispindi laukinės gamtos gyvenimas, vyrauja solidumas, brandumas ir išradingumas. Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso „Gintarinis žaltys 2012“ darbai, kurių autoriai šimtus, tūkstančius valandų per metus praleidžia gamtoje, visiškai nekreipdami dėmesio į metų laiką, orą, į atšiaurius gamtos kaprizus ir atrodo net prarasdami laiko nuojautą jie stebi gamtą, siekdami įminti jos mįsles ir visa tai įamžindami fotografijose.

Vlikijos bibliotekoje susitikimas su Olego Karavajevo dailės studijos nare Jolanta Emilija Zinkuviene

Metų pradžioje Vilkijos bibliotekoje vykęs susitikimas su Olego Karavajevo dailės studijos „O.K.“ nare - Jolanta Emilija Zinkuviene maloniai nustebino vilkijiečius.

Parodos autorė nuoširdžiai bendravo su bibliotekos lankytojais, dalindamasi savo prisiminimais apie studijos įkūrimą, jos veiklą ir pirmuosius kūrybinius bandymus piešti. Menininkė su susirinkusiais dalinosi įspūdžiais apie išvažiuojamuosius plenerus, į kuriuos Olego Karavajevo studijos „O.K.“ nariai kartu su šios studijos vadovu Olegu Karavajevu vyksta ieškodami kūrybinio įkvėpimo. Susitikimo pabaigoje Jolanta Emilija Zinkuvienė pasakojo atviravo apie jau pabaigtus ir dar nebaigtus tapybos darbus bei apie kūrybos svarbą jos gyvenime.

Vilkijos miesto bibliotekos vyr. bibliotekininkės
Zita Ruzgienė ir Jolanta Bačėnienė