Pradinis Naujienos Viešojoje bibliotekoje „Knygų Kalėdų“ akcijai skirta integruota pamoka ir kelionės virtualioje realybėje

Viešojoje bibliotekoje „Knygų Kalėdų“ akcijai skirta integruota pamoka ir kelionės virtualioje realybėje

Viešojoje bibliotekoje integruota pamoka, skirta „Knygų Kalėdų“ akcijai
Viešojoje bibliotekoje integruota pamoka, skirta „Knygų Kalėdų“ akcijai

Gruodžio 20 d. viešojoje bibliotekoje vyko „Knygų Kalėdos“ akcijai skirta integruota informacinių technologijų ir matematikos pamoka „Kalėdos matematiškai“, kurioje dalyvavo Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos 5 klasės moksleiviai kartu su matematikos mokytoja Roma Kuršvietiene.

Užsiėmimo dalyvius kvietėme nelikti abejingais ir padovanoti bibliotekai naujų knygų. Kalbėjome apie „Knygų Kalėdų“ akciją, sprendėme interaktyvią viktoriną, kurioje sužinojome daug įdomių ir netgi juokingų faktų apie Kalėdas, minėme mįsles ir iššifravome raides, pasislėpusias po įvairiomis geometrinėmis figūromis.

Kiekvieną mėnesį viešojoje bibliotekoje vyksta edukacinių žaidimų valandėlės su virtualios realybės akiniais. Gruodžio mėnesio 5 ir 19 dienomis organizuotų užsiėmimų metu moksleiviai interaktyviai keliavo po įvairias pasaulio šalis: lankėsi Paryžiuje, grožėjosi didingų Italijos miestų: Romos ir Florencijos architektūra, pabuvojo Rio De Žaneire ir kitose egzotikos kupinose pasaulio vietovėse. Besidomintys astronomija, virtualios realybės akinių pagalba nagrinėjo saulės sistemos planetą, žvalgėsi po žvaigždynus. Mėgstantys žaidimus išbandė šaudymo iš lanko rungtis, kalbančių kamuoliukų svaidymą į dėžes ir kosminių erdvėlaivių pilotavimą.

Bibliotekoje organizuojamų edukacinių užsiėmimų įvairovė didžiulė, tad veiklų pagal savo pomėgius bibliotekoje atras kiekvienas bibliotekos lankytojas. Tegul artėjančios šventės būna kupinos nuoširdumo, džiaugsmo, gėrio ir meilės! Visiems bibliotekos lankytojams linkime šiltų, jaukių ir džiugių švenčių! 

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Ž. Kazakevičienė