Naujienos

Kalėdinės dirbtuvėlės Vandžiogalos ir Linksmakalnio bibliotekose

Kalėdinės dirbtuvėlės Vandžiogalos bibliotekoje

Kūrybinės dirbtuvėlės „Gerumu tespindi švenčiu laukimas“ Vandžiogalos bibliotekoje

Iki Šv. Kalėdų laukti liko visai nedaug. Kad aplankytų Kalėdų senelis ir atneštų dovanų - būtina atlikti bent po vieną gerą darbą.

Tiek vaikui, tiek ir suaugusiajam biblioteka yra toji erdvė, kuri sugeba suburti žmones bendroms veikloms. Artėjančių švenčių proga Vandžiogalos bibliotekoje susirinkusios knygų mylėtojos kibo į rimtus darbus: karpė popierinius angelus, kuriais puošė bibliotekos langus. Šventinė eglutė pasipuošė nuolatinės mūsų skaitytojos Inesos pagamintais žaisliniais angeliukais.

Tikime, kad šie angelai atneš laimę ir džiaugsmą bei dvasios ramybę į visus namus.


Kalėdinės dirbtuvėlės Linksmakalnyje

Gruodžio 15 d. jaunuosius Linksmakalnio bibliotekos lankytojus kvietėme į Kalėdines dirbtuvėles, kurių metu užsiėmimo dalyviai iš sūrios tešlos lipdė eglutės žaisliukus ir iš popieriaus lankstė žvaigždes. Kūrybiški ir smalsūs moksleiviai, išbandydami įvairias atlikimo technikas, kūrė realybėje egzistuojančius ir išgalvotus objektus. Stebina tai, kad vaikai drąsiai eksperimentuodami su įvairiomis medžiagomis ir formomis, sukuria įspūdingas dekoracijas. Visos vaikų sukurtos šventinės puošmenos džiugins bibliotekos lankytojų akis.

Išsikyrėme vieni kitiems linkėdami gražaus švenčių laukimo ir mažų šventinių stebuklų!

Vandžiogalos bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Montvydienė
Linksmakalnio bibliotekos vyr. bibliotekininkė J. Pranciulienė