Pradinis Naujienos Metų knygos rinkimų popietė Ežerėlio bibliotekoje

Metų knygos rinkimų popietė Ežerėlio bibliotekoje

Metų knygos rinkimų popietė Ežerėlio bibliotekoje
Metų knygos rinkimų popietė Ežerėlio bibliotekoje

Gruodžio 14 d. Ežerėlio bibliotekoje vyko popietė, skirta akcijai „Metų knygos“ rinkimai. Ežerėlio pagrindinės mokyklos 4 klasės moksleiviai, lydimi mokytojos Dalės Baronaitienės, susirinko aptarti Rebekos Unos knygos „Aš esu Tomas, seklys“.

Rebekos Unos knyga „Aš esu Tomas, seklys“ priklauso Metų knygos rinkimų vaikų kategorijoje išrinktų knygų penketukui. Vyr. bibliotekininkė R. Mickevičienė moksleiviams pristatė ir kitas Metų knygos rinkimams pasiūlytas vaikų kategorijoje knygas - tai E. Dociūtės „Laimė yra lapė“, I. Ežerinytės „Šunojaus diena“, G. G. Eklės „Brolis, kurio nereikėjo“ ir V. Šidlausko „Ulfas ir stebuklinga barzda“.

Rebekos Unos knygoje „Aš esu Tomas, seklys“ aprašomi seklio Tomo nuotykiai kaime 1986 metų vasarą. Vaikai labai linksmai gyveno ir tada, kai neturėjo nei kompiuterių, nei išmaniųjų telefonų, o kramtomoji guma ir bananai buvo didžiausia retenybė. Diskutuojant ir besiklausant skaitomos knygos ištraukų, vaikai piešė knygos herojus. Popietės pabaigoje bibliotekininkė palinkėjo vaikams atrasti laiko skaitymui ir aktyviai balsuoti už patikusią Metų knygą.

Ežerėlio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Roma Mickevičienė