Pradinis Naujienos Vilkijos bibliotekoje vaikų kūrybinių darbelių parodos „Žiemos takeliu“ pristatymas

Vilkijos bibliotekoje vaikų kūrybinių darbelių parodos „Žiemos takeliu“ pristatymas

Vilkijos bibliotekoje parodos „Žiemos takeliu“ pristatymas
Vilkijos bibliotekoje parodos „Žiemos takeliu“ pristatymas

Gražų ketvirtadienio rytą į biblioteką atkeliavo Vilkijos lopšelio - darželio „Daigelis“ grupės „Šaltinėlis“ auklėtiniai, lydimi auklėtojos Jurgitos Grajauskaitės. Darželinukų apsilankymo bibliotekoje tikslas -  parodėlės „Žiemos takeliu“ pristatymas.

Bibliotekoje eksponuojamos kūrybinių darbelių parodėlės autoriai - Vilkijos vaikų lopšelio - darželio „Daigelis“ grupės „Šaltinėlis“ auklėtiniai. Šioje mažamečių vaikų ugdymo grupėje gyvuoja įvairūs kūrybinių darbelių projektai: ją lankantys mažyliai mokomi piešti, derinti tarpusavyje spalvas, įvairius atspalvius, išgauti šešėlius, mokosi sukurti įvairias menines kompozicijas. Šios ekspozicijos tematiką apsprendė pats metų laikas - vaikų darbeliuose vyraujanti tema - žiema. Žvelgdami į ketverių, penkerių metų darželinukų: Patricijos, Urtės, Jomanto, Emilijos, Igno, Sofijos ir Domilės darbelius net nesuabejojame vaikų kūryboje dominuojančiais  nuostabiais ir itin tikroviškais žiemos vaizdais. Šiuos darbelius galima pavadinti pirmaisiais žingsniais į platųjį meno pasaulį, kuris kupins pažinimo ir atradimo džiaugsmo.

Bibliotekoje apsilankę darželinukai ne tik pristatė savo parodėlę, bet ir dainavo linksmas daineles, deklamavo mintinai išmoktus eilėraštukus, kalbėjo apie raidelių pažinimą ir knygelių skaitymo naudą. Bibliotekos langus žiemos motyvų karpiniais papuošė darželio auklėtojos: Edita Sasnauskienė ir Jurgita Grajauskaitė. Džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu su lopšelio - darželio „Daigelis“ kolektyvu ir smagu, kad atvykę į biblioteką lankytojai gali pasigrožėti darželio bendruomenės kūrybiniais darbeliais.

Vilkijos bibliotekos vyr. bibliotekininkės
J. Bačėnienė ir Z. Ruzgienė