Pradinis Naujienos Padauguvos bibliotekoje adventinė popietė „Sušildyk gerumu“

Padauguvos bibliotekoje adventinė popietė „Sušildyk gerumu“

Padauguvos bibliotekoje adventinė popietė „Sušildyk gerumu“
Padauguvos bibliotekoje adventinė popietė „Sušildyk gerumu“

Laiko tėkmė nenumaldomai vėl priartina mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės - Šv. Kalėdų. Kristaus gimimo belaukiant ir jam ruošiantis, turėtume gerai pasvarstyti, kokios vertybės svarbiausios mūsų gyvenime. Advento laikotarpis kviečiantis mus į rimtį ir susikaupimą, primena, jog žmogaus egzistencijoje reikalingas dvasinis augimas. 

Padauguvos bibliotekoje vyko Adventinė popietė „Sušildyk gerumu“. Adventas - laukimo, rimties, maldos ir susikaupimo metas. Šiuo laikotarpiu visa žmonija kviečiama atsigręžti į žmogiškąsias vertybes, peržvelgti savo dvasinį gyvenimą nėra nieko išmintingesnio, žavesnio ir didingesnio už ją. Advento metu reikia pabūti vienumoje su savimi. Prisimindami senąsias tradicijas popietės metu kalbėjome apie adventinio vainiko reikšmę - degančias keturias žvakes, simbolizuojančias keturias advento savaites, kurių metu nesilinksminama, neruošiamos didelės šeimyninių šventės ir daug pasninkaujama.

Gražiausias metų šventes pasitinkant susirinkusiems šiltų sveikinimo žodžių ir linkėjimų negailėjo Vilkijos parapijos klebonas D. Šipavičius, Vilkijos apylinkių seniūnas A. Bačiūnas. Bibliotekos klubo „Šypsenėlė“ jaunieji aktoriai suvaidino pasaką apie keturis angelus ir eilėraščių posmais klubo nariai visiems linkėjo susikaupimo ir gražių artėjančių švenčių.

Vyr. bibliotekininkė Regina Jarienė susirinkusiems linkėjo ramaus pasiruošimo Kalėdoms ir apgaubti  bei pasidalinti savo laiku, geru žodžiu, kantrumu, viltimi, tikėjimu ir meile su kitais. Pagalvoti, ką kilnaus ir gražaus galime nuveikti per adventą, kad išgyventume tikrąsias Kalėdas.

Padauguvos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
R. Jarienė