Pradinis Naujienos Karmėlavos bibliotekoje kūrybinė edukacija „Papuoškime namus Kalėdoms..“

Karmėlavos bibliotekoje kūrybinė edukacija „Papuoškime namus Kalėdoms..“

Karmėlavos bibliotekoje kūrybinė edukacija „Papuoškime namus Kalėdoms..“
Karmėlavos bibliotekoje kūrybinė edukacija „Papuoškime namus Kalėdoms..“

Kalėdoms visada norime papuošti savo namus, kad juose būtų gera ir jauku. Karmėlavos bibliotekoje į organizuotą edukacinę kūrybinių darbų popietę rinkosi moterys, kurioms pabodo namuose matyti pirktas puošmenas. Juk niekas nesuteiks namams ir artimiesiems tiek jaukumo, kaip pačių gamintos puošmenos.

Karmėlavos bibliotekoje vykusiame edukaciniame užsiėmime dalyvavusi technologijų mokytoja A. Petrusevičienė mokė, kaip iš įvairių karoliukų susiverti gražias kalėdines snaiges. A. Petrusevičienės teigimu, nors karoliukų vėrimas daug kruopštumo ir kantrybės reikalaujantis darbas, tačiau ažūrines snaiges galima panaudoti įvairiai: puokščių gamybai ar net papuošti svarbiausią Kalėdų šventės simbolį - eglutę. Su meile gamintos snaigės pradžiugins jus, jūsų draugus ir artimuosius.

Visą šventinį laikotarpį Karmėlavos bibliotekos lankytojus kviečiame apžiūrėti tautodailininkės V. Miškinienės eksponuojamą parodą „Riešinės“ ir susipažinti su Lietuvos regionams būdingų raštų ir spalvų įvairove. Ši nuostabiais raštais išmargintų riešinių paroda skirta Tautinio kostiumo metams paminėti.

Karmėlavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Daiva Jankauskienė