Naujienos

Domeikavos bibliotekoje - „Minecraft“, „Lego robotikos“ užsiėmimai bei „Actionbound“ orientacinės varžybos moksleiviams

„Actionbound“ orientacinės varžybos moksleiviams

Visą lapkričio mėnesį Domeikavos bibliotekoje vykstančių užsiėmimų metu ruošėmės tarpbibliotekinėms lego robotikos varžyboms. Pagal konkurso organizatorių parengtas varžybų rungtis, vaikai konstravo ir programavo robotukus.

Lego robotikos užsiėmimų metu skatinamas vaikų loginis mąstymas bei kūrybingumas. Įgytas programavimo žinias vaikai galėjo pasitikrinti lapkričio 24 dieną vykusiose tarpbibliotekinėse Lego robotikos varžybose Zapyškyje.

Lapkričio mėnesį Domeikavos bibliotekoje vykusiuose „Minecraft“ užsiėmimuose moksleiviai vykdė įvairias kūrybines užduotis. Viena iš jų - pikselių menas. Pikselis - tai mažiausias skaitmeninio vaizdo ar grafikos vienetas. Vaikai, naudodami pikselius kūrė įvairius objektus ir raides, pavaizduotas pikselių forma. Taip pat artėjant gražiausiai metų šventei - Kalėdoms, vaikai kūrė įvairius šventinius objektus: Kalėdinį miestelį, eglutes ir Kalėdų senį.

Lapkričio 28 dieną Domeikavos bibliotekoje vyko „Actionbound“ orientacinės varžybos: „Domeikavos istorijos bei vietovių pažinimas kitaip“. Varžybų metu vaikai atsakinėjo į quizo klausimus, susijusius su Domeikavos bibliotekos istorija, taip pat sužinojo įdomiausius faktus apie Domeikavos seniūniją, Domeikavos gimnaziją, apsilankė Domeikavos Lietuvos kankinių bažnyčioje. „Actionbound" pažintis orientacinis žaidimas, tai įrankis, padedantis moksleiviams netradiciškai: keliaujant ar spėjant atsakymus į užduotus klausimus pažinti savo karšto istoriją, o kartu tai kūrybingas ir linksmas laisvalaikio praleidimas po pamokų. Lobio paieškų pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti prizais - 3D kino bilietais.

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
E. Štulaitė