Pradinis Naujienos Ežerėlio ir Raudondvario bibliotekose startavo protų mūšis „Pasitikrink kultūros istorijos žinias!“

Ežerėlio ir Raudondvario bibliotekose startavo protų mūšis „Pasitikrink kultūros istorijos žinias!“

Protų mūšis Ežerėlio bibliotekoje
Protų mūšis Ežerėlio bibliotekoje

Protų mūšis Raudondvario bibliotekoje

Lapkričio 16 d. Raudondvario bibliotekoje vyko protų mūšis, inicijuotas Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, įgyvendinant projektą „Pasitikrink kultūros istorijos žinias“.

Raudondvario bibliotekoje organizuotame protmūšyje dalyvavo 6 aktyviausi bibliotekos lankytojai, kurie ne tik skaitė protmūšiui rekomenduojamas knygas, bet ir aktyviai dalyvavo susitikimuose su jų autoriais. Žinių mūšyje buvo pateikti įvairiausi klausimai iš istorijos, kultūros paveldo, etnografijos mokslo sričių, kuriuos rengė projekto vadovė, viešosios bibliotekos vyriausioji bibliotekininkė Elvyra Matveičikienė. Visi dalyviai stebino savo žiniomis, tačiau susumavus balus paaiškėjo, kad nepralenkiami šiame protmūšyje buvo Vytautas Balsevičius ir Kęstutis Celiešius. Visi dalyviai už dalyvavimą buvo apdovanoti rašytojo Petro Žemkausko knygomis.

Ežerėlio bibliotekoje vykusiame protų mūšyje tikros emocijos ir žinių šturmas

Lapkričio 23 dieną, smalsius bibliotekos skaitytojus, norinčius savo žinias pasitikrinti dalyvaujant protų kovose, Ežerėlio biblioteka pakvietė į protų mūšį. Renginyje dėl nugalėtojų titulo varžėsi dvi komandos: „Knygų bičiuliai“ ir „Galvočiai“. Žaidimas buvo sudarytas iš keturių teminių etapų, kiekvienam etapui skiriant po 10 klausimų. Žaidimo vedėjai - vyr. bibliotekininkei Romai Mickevičienei paskelbus etapo temą ir garsiai perskaičius dešimt klausimų, kiekviena komanda apsitarus tarpusavyje logiškiausią atsakymą užrašydavo jį ant atsakymų lapelio. Nugalėtojais tampo „Knygų bičiulių“ komandos dalyviai, surinkę daugiausiai taškų.

Antrasis protų mūšio turas vyks gruodžio 5 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Linkime visiems dalyviams sėkmės ir tikimės tapti nugalėtojais!

Raudondvario bibliotekos vyr. bibliotekininkė V. Žiūkienė
Ežerėlio bibliotekos vyr. bibliotekininkė R. Mickevičienė