Pradinis Naujienos Paroda „Asmenybė ir knyga“: žinomi žmonės apie pomėgį skaityti

Paroda „Asmenybė ir knyga“: žinomi žmonės apie pomėgį skaityti

Kilnojamoji paroda „Asmenybė ir knyga“

Skaitydami knygą - mokomės, tobulėjame, lavinamės, plečiame akiratį, svajojame, išgyvename... Paradoksalu, tačiau žmogus sukūrė sau pačiam bene tobuliausią įrankį - knygą. Savo protu ištobulino ją tam, kad taptų dar sumanesnis, jautresnis... Atvertę knygą mes tarsi įgyjame draugą, kuris nuskaidrina vienatvės valandas, išblaško liūdesį, atsako arba padeda rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Deja, neretai knygai pritrūksta laiko...

Kauno apskrities viešoji biblioteka pristato parodą „Asmenybė ir knyga“, supažindinančią su knygomis, kurios paliko ryškų pėdsaką garsių Lietuvos žmonių gyvenime.

Gerai žinomiems menininkams, žurnalistams, pramogų pasaulio atstovams, sportininkams, verslininkams buvo pateikti klausimai apie skaitomiausias, labiausiai įsiminusias knygas, herojus ir pan. Šiais metais savo mintimis ir patarimais pasidalino Vidas Bareikis, Andrius Tapinas, Domantas Razauskas, Jurgis Gimberis, Dalia Michelevičiūtė ir kitos asmenybės. Visi atsakymai - jau trečiojoje kilnojamojoje parodoje „Asmenybė ir knyga“, eksponuojamoje nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 22 d. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos (Vytauto g. 21, Garliava) konferencijų salėje (III a.).

Apie geras ir blogas knygas, apie pomėgį skaityti, apie neskaitančius ir skaitančius, apie gyvenimą su knyga ir be jos, apie knygos gyvenimą ir gyvenimą apskritai. Apie asmenybes ir knygas – nuoširdžiai ir įdomiai parodoje „Asmenybė ir knyga“!

Jeigu užkluptų netikėtos oro stichijos ir kelias iki bibliotekos taptų neįveikiamas, visus skaitančiųjų įžymybių patarimus galite rasti https://asmenybeirknyga.kvb.lt/.

Iki susitikimo knygos puslapiuose!