Pradinis Naujienos Kulautuvos bibliotekoje J. Brėdikio knygos „Kitokiu žvilgsniu“ pristatymas

Kulautuvos bibliotekoje J. Brėdikio knygos „Kitokiu žvilgsniu“ pristatymas

J. Brėdikio knygos „Kitokiu žvilgsniu“ pristatymas
J. Brėdikio knygos „Kitokiu žvilgsniu“ pristatymas

Spalio 27 dieną Kulautuvos bibliotekoje pristatyta neeilinio skaitytojų susidomėjimo sulaukusios knygos „Kitokiu žvilgsniu“ antroji dalis. Joje autorius, pasinaudodamas naujais asmeniniais potyriais ir pasaulio mokslo vis atnaujinama informacija, dar labiau išplečia pažinimo lauką apie žmogaus dvasines, emocines, mentalines sferas.

Jurgis Brėdikis - žinomas Lietuvos kardiochirurgas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras, diplomatas, buvęs sveikatos apsaugos ministras, ambasadorius, visuomenės bei politinis veikėjas, ordinais ir premijomis apdovanotas Kauno miesto garbės pilietis. Visą gyvenimą paskyręs medicinai profesorius dabartinį savo gyvenimo etapą apibūdina kaip dalijimąsi žinojimu. Profesorius skaito paskaitas visuomenei, rašo knygas. Akademiko gyvenimas kupinas reikšmingų pareigų, darbų ir įvairių laimėjimų, tačiau didžiausiu savo pasiekimu mokslininkas laiko suvokimą, jog egzistuoja Kūrėjas. Tai autoriaus apmąstymų apie gyvenimą apibendrinimas.

Šioje knygoje autorius tęsia pokalbį apie žmogų kaip Visatos dalį, apie jo subtiliąsias energijas ir didžiules minties galias, apie nesuprantamus, tačiau egzistuojančius reiškinius. Skaitytojai supažindinami su sakraline geometrija, su šiuolaikiniais gydūnais ir jų gebėjimais, su žmogaus sveikatai kenkiančiais aplinkos veiksniais, su virpesių dažnių gydomuoju poveikiu. Autorius diskutuoja apie medicinos ateitį, didelį dėmesį skirdamas psichosomatinei ir energinei medicinai.

Knygos pristatymą užbaigėme muzikine programa. Vakaro svečiai - etnografijos ansamblis „Karklė“ iš Batniavos, muzikinio teatro solistė G. Miliauskaitė ir Kulautuvos laisvalaikio salės vadovė A. Mickutė.

Kulauktuvos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Nijolė Laurynienė