Pradinis Naujienos Domeikavos bibliotekoje - Helovynas su „Minecraft“ bei „Lego robotikos“ užsiėmimai

Domeikavos bibliotekoje - Helovynas su „Minecraft“ bei „Lego robotikos“ užsiėmimai

Helovynas su „Minecraft“ bei „Lego robotikos“ užsiėmimai
Helovynas su „Minecraft“ bei „Lego robotikos“ užsiėmimai

Spalio 24 dieną Domeikavos biblioteka bibliotekos lankytojus kvietė į šventinį „Minecraft“ užsiėmimą, kurio tematika buvo Helovyno šventė.

Moksleiviai užsiėmimo metu kūrė įvairius monstrus, zombius, moliūgų žibintus, kapines ir net vaiduoklius. Kompiuterinis „Minecraft“ žaidimas suteikia vaikams galimybę kurti realius ir įsivaizduojamus pasaulius, dirbant grupėse ir individuliai. Tokio pobūdžio užsiėmimai lavina ne vien vaikų kūrybingumą, bet ir loginį mąstymą, ugdo komandinio darbo įgūdžius.

Visą spalio mėnesį Domeikavos bibliotekoje vyksta vaikams ir paaugliams skirti „Lego robotikos“ užsiėmimai, kuriuose moksleiviai tobulina programavimo bei konstravimo įgūdžius. Užsiėmimų metu atliekamos užduotys, reikalaujančios skaičiavimo, analizavimo bei loginių žinių. Spalio mėnesį Domeikavos bibliotekoje vykusiose robotų kovose moksleiviai turėjo galimybę pasitikrinti ir įtvirtinti turimas žinias. Robotikos užsiėmimus lankantys moksleiviai lapkričio mėnesį ketina dalyvauti tarpbibliotekinėse robotikos varžybose Zapyškio bibliotekoje, tad šiuo metu užsiėmimų dalyvių visas dėmesys sutelktas į naujų programavimo užduočių atlikimą ir roboto konstravimą robotų sumo turnyrui.  Tikimės, kad dalyvavimas tarpbibliotekinėse varžybose dovanos daug įspūdžių patiems dalyviams ir suteiks galimybę pasitikrinti robotikos srityje įgytas žinias.

Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė
E. Štulaitė