Naujienos

Rokų bibliotekoje P. Katiliaus knygos „Taip mes gyvenome“ pristatymas

 P. Katiliaus knygos „Taip mes gyvenome“ pristatymas

Spalio 19 d. gausus būrys dalyvių susirinko į P. Katiliaus knygos „Taip mes gyvenome“ pristatymą. Kaip teigia biografinės apybraižos autorius P. Katilius, knygoje sugulė visi gyvenimo prisiminimai apie Lietuvą, Sibirą ir tremtį.

Skaudžios patirties sklaida praplėtęs lietuvių istorijos atmintį, savo asmeniniu pavyzdžiu dar kartą patvirtino žmogaus stiprybę, meilę Tėvynei ir laisvės troškimą. Kaip ir jo paties knyga, nuoširdus ir atviras Petras Katilius su susirinkusiais dalijosi mintimis ir prisiminais apie tai, ką kiti galbūt norėtų nutylėti. Kaip teigia biografinės apybraižos autorius, tuo Lietuvai sunkiu laikotarpiu buvo visko - ir sunkių akimirkų, ir gyvybiškai svarbių momentų. 

Gerbiamam svečiui ir knygos autoriui P. Katiliui linkėjimus bei šiltus sveikinimo žodžius tarė gausus būrys sveikintojų - tai Rokų seniūnė D. Žėkienė, Rokų parapijos klebonas V. Gražulevičius ir Kačanausko muzikos mokyklos mokinys K. Bartkus bei Panemunės pradinės mokyklos mokinė E. Girlevičiūtė. Sveikatos ir ilgų gyvenimo metų linkėjo autoriaus giminės, pažįstami ir artimieji. 

Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė 
Irena Petriškienė